Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján vajon mikor...

Twilight1980 kérdése:

A görbém alapján vajon mikor fogok menstruálni? Kezd aggasztani a dolog. Ránéznétek? Nem vagyok görbézésben annyira tapasztalt.

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát hallod...elég furcsa görbe. A görbe alapján az ovu 31. napon volt, tehát onnan kb. 14 nap múlva lesz vérzés.

Viszont nem értem, hogy miért lett pozitív az ovuteszt 23-24. napon...

Vszínűleg a teszthez elég volt már az LH szint, de az ovuhoz nem.

Kb. 45-46. nap körül számíts vérzésre.

2012. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért ha nem védekeztetek, szerintem holnap reggel ejts meg egy tesztet. Ha ugyanis mégis akkor volt ovu, mikor a teszt pozi volt (de mint mondtam, szerintem nem akkor volt:D), akkor kb. mostanában kellene megjönnie, azaz ha terhes vagy, már lehet kimutatná.

2012. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az előzőhavi görbém nagyon szép volt, ki is tudtam számolni mikor jön meg.De ennyire soha nem szokott csúszni...:SGyanús...
2012. máj. 1. 13:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah..és még valami..a 31. napon nem kifejezett ovus fájdalom volt,hanem olyan görcs, mint a menstruációm első napján szokott lenni.Az ovut nem szoktam érezni, de már minden francot jelölök a cikluson..:D
2012. máj. 1. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól húzta be az ovut! viszont nem nagyon voltatok akkor együtt. egyébként sokaknak ilyen a terhesgörbe; magasabb mint az alaphő, de cikkcakkos. Szerintem tesztelj, ha nem jön meg egy hét múlva se nézz el a dokihoz!
2012. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!