Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek első...

Sikerült valakinek első próbálkozásra teherbe esnie?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék rá nagyon. 3 hónapja még esemény utáni tablettát vettem be, mert nem szerettem volna augusztusban nagy hassal az oltárhoz állni, de ma már nem szeretném magam azzal a tablettával mérgezni és úgy gondolom, hogy 3 hónapos terhesnek még nincs nagy pocija :) Meg szeretnénk már babát is a párommal, csak várni akartam az esküvőig, de tegnap kicsit virgoncak voltunk :))

Nem bántam meg, el sem vetetném, csak kiváncsiskodom, hogy kinek hanyadszorra sikerólt teherbe esnie .

Menstruációm első napja április 8-án volt.


2012. máj. 2. 16:53
1 2
 1/12 klopusz ***** válasza:

Szia!

Mi is óvatoskodtunk az esküvőig. A tablettával időben leálltam és az esküvő előtt két nappal éreztük jól egymást. Két hét múlva - a nászútról hazatérve - derült ki, hogy állapotos vagyok. Szóval mondhatom, hogy elsőre sikerült.

A második csemetémnél is egyszer csak úgy döntöttünk, hogy jöhet, és jött is. Szerencsénk volt.


Sok sikert!

2012. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En annak idejen 2008 oktobereben tettem le a gyogyszert es novemberben mar nem jott meg a mensim.
2012. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, mi 3 hónapja nem védekeztünk akkor, de mind a három hónapban kb. rosszkor voltunk együtt (a férjem vagy az én hibájából, konferenciák miatt), így az első hónapban sikerült végül is hála Istennek, amikor egész hónapban próbáltuk. :)))
2012. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk mind a kétszer az első hónapban sikerült.

2,5 éves kisfiú Anyukája és 27 hkm.

2012. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010 június 30-án hüvelykúpoztunk, 2011.márc 23-án született a lányunk. Előtte, utána mindig óvszereztünk, egyetlen alkalom és hopp... :D
2012. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk elsőre sikerült, előtte csak megszakításos módszerrel szeretkeztünk!

2012. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is összejött elsőre.
2012. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is sikerült elsőre. :-) December elején voltunk együtt és júniusban volt az esküvőnk. (tehát már 7 hónapos terhesen álltam az oltár előtt. :-))
2012. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk is egyből egy...
2012. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 5-ből 4x sikerült elsőre. Bár két vetélésem volt, két szülésem is és jelenleg 26 hetes kismama vagyok.
2012. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!