Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 450 mU/L-es prolaktin érték...

A 450 mU/L-es prolaktin érték magas teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

A doktornő Bromocriptint írt fel, ma szedem egy hete, de két napja erős hányingerem, szédülésem van tőle.

A TSH-m 3,678. Kérdeztem, hogy ez nem magas, azt mondta nem. Tényleg 2 alatt kell lennie ha terhes szeretnék lenni?


2012. máj. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de ez engem is nagyon érdekelne. Nekem a prolaktinom 456 mIU/L lett a TSH-m pedig 2,270.
2012. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és te kaptál valamilyen gyógyszert?
2012. máj. 2. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem konzultáltam róla az orvosommal. Ez a ciklus 3.napján lett. Azóta voltam a 21. napon is vérvételen (ennek az eredményét még nem tudom). Majd mensi után lesz még egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatom és után fogjuk a 3 eredményt megnézni, ezt beszéltük meg az orvosommal.
2012. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Picit off...Nem emlékszem az én prolaktin értékemre, de bromocriptint kellett szednem nekem is. Bízz/bízzatok meg a dokiban, hogy tudja, hogy mire és miért kell a gyógyszer. Remélem óvatosan kezdted el szedni a gyógyszert, mert nagyon rossz mellékhatsai lehetnek. Ha meg maradnak is, akkor beszélj a dokival.
2012. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!