Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 nappal...

Menstruáció után 2 nappal mindjárt megjön érzés, enyhe görcsölgetés. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Általában 5 napos a menszeszem. Pénteken este jött meg, hétfőn és kedden már csak minimális volt. Az 5. napon(kedden) és rá két napra (tegnap) voltunk együtt a férjemmel. Tehát a ciklus 5. és 7. napján. Az együttlétek utáni napon kis barnázás, de minimális tényleg. A 8. napon (ma) mindjárt megjön érzésem van, enyhén görcsölget a hasam. Ez mi lehet? Tapasztalt már valaki ilyet?

2012. máj. 4. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még biztos ,hogy nem terhességi tünet! Lehetséges korai peteérésed van és azt érzed!
2012. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nem gondoltam én sem, hogy terhességi tünet. Lehet, hogy peteérés lenne? Még sosem volt ilyen, hogy elmúlik és utána újra azt érzem, mintha most kellene megjönnie. 35 napra jött meg, ettől még lehet, hogy korai peteérésem lenne? Egyébként tervezzük a kistesót, úgyhogy jó lenne, ha tényleg peteérés lenne és meg is termékenyülne. :)
2012. máj. 4. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet peteérés, nekem is a ciklus 7 .napján volt....
2012. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. És lett belőle baba?
2012. máj. 5. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, holnapra ha nem jön meg, akkor talán....pecsételgetek sajnos...
2012. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mi újság? Remélem nem jött meg!
2012. máj. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!