Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen könyveket ajánlotok,...

Milyen könyveket ajánlotok, melyek segítenek ráhangolódni a fogantatásra és babavárásra?

Figyelt kérdés
Ki milyen könyvet olvasott, amikor belekezdett a baba-projektbe a párjával? Nem csak testileg, de szellemileg is szeretnék ráhangoldóni a bébire. Fél éve próbálkozunk már és minden menszesz egy-egy csalódás, én pedig nem szeretném görcsösen akarni, hogy végre megfoganjon, mert a görcsösség nem segít, hanem épp hátráltathat. Szeretnék "ellazulni", kikapcsolni. Úgy hallottam, h vannak babavárás előtti könyvek, amik segítenek ebben.
2009. jún. 24. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

3 lépés a fogantatásért , megtermékenyítés és fogantatás

Ez a két könyv volt az amit elolvastam. Nagyon hasznos és tök jó. :)

2009. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedned, a fél évi próbálkozás még nem jelent semmi rosszat. Lehet, hogy valóban az ellazultság és ráhangolódás fog rajtatok segíteni, és az is lehet, hogy egy kis tájékozódás a fogamzásról is hatásos.

A www.maternet.hu online szülésre és anyaságra felkészítő tanfolyamon a "Megtermékenyítés" felyezet haszos lehet a számotokra, a későbbiekben pedig sokat segíthet a felkészülésben.

Valóban léteznek könyvek, amik kimondottan hozzád szólnak (de minden könyv segít, ami önismeretről és önmegerősítésről szól) pl.:

Czeizel Endre dr.: Születésünk titkai (családtervezésről, felkészülésről és problémamegelőzésről)

Salamon Gabriella: Az Anya (kissé hollisztikus, lélekhez szól)

Reiss, Fern: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért


W. Ungváry Renáta: A Kismama terheskönyve (hazai vonatkozású és tele van értékes infókkal)


Ezeket a könyveket elérheted online is a www.bookline.hu áruházban


Remélem, hogy segíthettem és hamarosan teljesül a vágyad!

2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!