Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 2-án megjött a menszesze...

Május 2-án megjött a menszeszem, délután terhességi teszt halvány pozitív! Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

Csináltam egy terhességi tesztet még április 30-án ami negatív lett, és amikor két nappal később megjött (pont időre) már nem teszteltem. Ma a kezembe akadt egy terhességi teszt, és mivel munkahely váltáson gondolkozom, így gondoltam megcsinálom..És ekkor ért a sokk, halvány rózsaszín csíkos! Én külföldön élek, holnap ünnep van, esély sincs dokihoz menni..esetleg valaki volt hasonló cipőben?

Vegyek még tesztet és csináljam meg néhány nap múlva? A menszeszem teljesen normális, annyi csak a különbség hogy egyáltalán nem fáj a hasam...


2012. máj. 6. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, vegyél még tesztet és csináld meg. Én tuti még ma elmennék, és holnap reggel meg is csinálnám...
2012. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is amint lehet,csinálnék egy másikat!:)
2012. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És a hőd hogy alakult? Szerintem az is sokat elárulna, hogy mi a helyzet.


Én is nyugtalan lennék ha lenne egy halvány pozitív tesztem, mindenképp tesztelj még pár nap múlva újra.

2012. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél?

2012. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Hasonló cipőben "jártam" én is,csak éppen fordítva.

Én Áprlis 3 .teszteltem negatívat,aztán tegnap jött "egy érzés".( 6.án) hát elrohantam az ügyeletre tesztért. Pozitív lett nagy örömre,de sajnos ma reggelre erős alhasi görcs,erős vérzés,rendes mensis...negatívat teszteltem. A dokim mondta lehet a sárgatest hormon okozta a pozítivat,a neg.viszont spontán vetélés... Sajnos már így már a4.vagyunk túl..de nem adjuk fel!!! Vegyél ismét és reggel csináld meg!!! Sok sikert!!!

2012. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!