Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lement a hőm alaphőre, a...

Ha lement a hőm alaphőre, a mensim helyett pedig csak kevés barnás pecsételés volt 2 napig, akkor érdemes terhességi tesztet csinálni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
És még azt hozzátenném hogy 2 nappal hamarabb is jött ez a pecsételés...pedig nekem mindig rendszeresen szokott megjönni, most ez nem így történt.
2012. máj. 6. 20:47
 2/8 anonim ***** válasza:

A két nap pecsételés teljesen elmúlt vagy még tart?

Ha elmúlt, akkor tesztelj egyet.

Ha még tart, akkor valószínűleg mensi lesz belőle.

Hőd most hogy áll?

2012. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elmúlt teljesen a pecsételés is, 2 napig tartott. És ez inkább barnás volt és nagyon kevés.

Amúgy meg soha nem volt barnás pecsétem, mert mindig inkább pirosas volt. Na de most barnás volt!!

De nem csináltam tesztet, mert minden nap 1 tized fokot lement a hőm! 36,5 aztán 36,4 és ma pedig 36,3.

Mensim sehol, csak pecsét volt helyette!

Nem értem miért volt ez.

2012. máj. 7. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol csak azt olvasni, hogyha terhes vagy, a hőd fennmarad. De meddig? Tudja erre valaki a választ?

Egyébként szerintem lehet belőle baba, mert az a pecsételés nagyon gyanús. Tesztelj!

2012. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ment volna le a hőm, akkor teszteltem volna, de így szerintem teljesen felesleges...
2012. máj. 7. 19:52
 6/8 A kérdező kommentje:

Túl alacsony az a 36,3 amit ma mértem...

Pedig gondoltam rá hogy tesztelek, ha legalább 36,5 marad...na de így...és ugye már a cicim se fáj, szóval itt nincs baba biztosan nincs.

2012. máj. 7. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!Meg tudod nekem mondani hogy mi tortent?En meg pecsetelni se pecsetelek,es mar 2 napja meg kene jonnie,a hom 36.5 on van 2 napja(szoval az lejjebb ment)...
2012. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi nem történt. nincs baba.
2012. júl. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!