Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakításos együttlét...

Akik megszakításos együttlét mellett estek teherbe, mennyi idő alatt jött a baba?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy ez nem védekezés. Tudom, hogy 35-40 körül van az indexe is. Csak érdekelne, hogy párotokkal mióta alkalmaztátok ezt a módszert, mire babásak lettetek?!
2012. máj. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 11 hónapig szoptattam, nem védekeztünk, nem lettem terhes. Miután a kislányom leválasztotta magát, elkezdtünk így "védekezni" bár gondoltuk, hogy nem lehet valami biztos :) hát rögtön a következő hónapban jött is a tesó :) nem bántuk úgyis akartunk még egy babát :) Ma már gyógyszert szedek inkább!
2012. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát mi igy védekeztünk,de amikor a pici összejött nem védekeztünk.De rengeteg ismerősünk van,aki igy védekezik.Van akik már 12éve és nem jött össze.Ha a férfi odafigyel,nem fog becsúszni.Párom exeivel is igy védekezett,és egyiknek se lett babája.Nekem se,csak amikor nem vette ki egyáltalán.Zárójelbe megjegyzem,idősebbek ezek a férfiak.A mai fiatal kis 16-20évesek nem is ismerik a testüket,nem tudnak semmit a szexről,azt se hogy mikor kéne kivenni pontosan,hogy ne legyen "baj"
2012. máj. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja és hozzáteszem,ez tényleg nem védekezés azért.Én gyógyszert nem akartam szedni,mert előtte összekavart mindent,az óvszerre meg allergiás vagyok,de az összestől akkora fájdalmam van,hogy csak na.Tehát lehetőség nem sok maradt.De ha fiatalabb lennék,meg lenne oldva rendesen.De tudtuk,hogy igy benne van a pakliba a kicsi.(Most se vagyok idős,de azért csak nem 18-19)
2012. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Éss én vagyok az első példa szerintem,ahol nem a pasi nyavajog az óvszer miatt :D
2012. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat! Mi 2 éve használjuk sikeresen ezt a módszert, de hozzáteszem, a 30-hoz közeledünk inkább :-)
2012. máj. 7. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 12 éven át bevált ez a módszer fogamzásgátlóként,de csak a veszélyes napokat szakítottuk meg más napokon mindent bele!

Amikor babát szerettünk volna az egyből összejött 3-szor.

2012. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiunk elott masfel evig "vedekeztunk" igy.(Mikor O fogant direkt nem vedekeztunk).

Fiunk szuletese utan 2,5 evig ismet ezzel a modszerrel "vedekeztunk" es nem lettem terhes.

Most januarba eldontottuk,hogy johet a kisteso. Elso probalkozasra ossze is jott.19 hetes kismama vagyok.


En se ajanlom tiniknek ezt a modszert de nekunk bejott. Ezt a modszert olyan paroknak ajanljak akik jol ismerik egymas testet es nem baj nekik ha becsuszik a baba :)

2012. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!