Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban a doki semmire nem...

Áprilisban a doki semmire nem válaszolt amit tudni szerettem volna. Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés
Április elején csináltam két tesztet mindkettő pozitiv lett,de a vér eredményem meg negativ(0,7).Két teszt között volt egy két napos menzim,de nem volt olyan mint előtte.Most hónap elején is két napig volt meg a 4-5 nap helyett meg kevesebb is jóval.Ja és egy héttel hamarabb jött meg vagy mi.

2012. máj. 6. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress olyan orvost, akivel beszélni tudsz a problémáidról, mert az ilyen események nem normális, átlagos dolgok! MAgyarázat és ok-okozat kutatása kell! Ehhez jó orvos kell (mind szakmailag, mind emberileg).
2012. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj másik orvoshoz! Én utoljára millió kérdést zúdítottam a dokimra, aki mindenre normálisan válaszolt. Ja és nem fogadott orvos! Mi az, hogy nem válaszolja meg a kérdéseidet, nem ad véleményt stb?! Ez a dolga. Ennyi erővel mehetnél a szomszédba is. :S
2012. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenféleképp menj másik orvoshoz. Mi a mostani babával magándokihoz járunk és minden kérdésemre válaszol. Sőt külön kérésre plusz vizsgálatra is elküld, ha ugy látja jónak.

Előző terhességemnél a 3 pozítív tesztemet kinevették, hogy rosszul csináltam, mert nem látják a babát. Másnap elmentem vérvételre, hogy megmutassam igenis van. Sajnos a következő nap sürgősségin kötöttünk ki, ahol megállapította egy negyedik doki, hogy 6 hetesek vagyunk. Hétfőn azért bementem a vérvétel eredményéért, erre a b-kó doki azt mondta, hogy járjak hozzá vizsgálatokra. Még mit nem? Sajnos 22-23héten beindulta szülés bent a kórházban (már 4 napja bent feküdtem) és pont a két b.dokit fogtam ki, akik azt mondták, hogy él, miközben mostár tudjuk, hogy több mint 24 órája halott volt. Csak annyira b-nák voltak, hogy nem tudták megkülönböztetni az én szívhangomat a babáétól.


Ha a vérzés 7 napon belül elmúlik nem lesz gond, mert terhesség alatt is lehet menszesz, nekem igy volt a mostani babánál,de mivel féltünk azonnal magáánorvoshoz fordultunk. Cseréld le a mostanit!!!! Drukkolok nektek.

2012. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem két napig volt meg áprilisban is meg most májusban is.Ezt nem tudom mitől van.meg miért pozitívak a tesztek ha vér negatív?
2012. máj. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!