Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az e-vitamint végig lehet szedni?

Az e-vitamint végig lehet szedni?

Figyelt kérdés
Az egész hónapba? Nincs olyan,mint mondjuk a teáknál? Segített valakinek a baba projectbe? Mennyibe kerül?
2012. máj. 8. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk jó pár hónapig nem sikerült, és utána vettem 200 mg E vitamint, és 1000 mg C vitamint. Ezt minden nap a párom is szedtem és én is!

Abban a hónapban sikerült :)) Mondjuk teáztam is mellette, meg barátcserjéztem.

De a férfiaknál ez a két vitamin nagyon erősen feltuningolja a spermákat, nálunk meg ugye a méhnyálkahártyát erősíti, és segíti a beágyazódást! :)

Szóval mind a két vitamint ajánlom neked is és a párodnak is minden nap, a ciklus minden napján. Végig.

100 darabos E vitamint vettem 1200 ft-ért kb. :) A C vitamin pedig ha érdekel, akkor 60db-osaz vettem 1500 ft-ért :)) Sok sikert!

2012. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szedem az e-vitamint, de hetente csak egy szemet a 200mg-osból. A doki azt mondta, heti egy kell.
2012. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem az orvosomat is, és a gyógyszerészt is. Azt mondták, hogy napi 100 mg mindenképp kell, de 200 mg sem sok naponta. Első voltam. :)

(de mindenhol azt írják, hogy naponta/kétnaponta szednek 200 mg-ot belőle.

Heti 200 szerintem, kevés, ha eredményt is szeretnél tőle.

2012. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!