Nagyon rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon akartunk babát,1 évig próbálkoztunk,de nem jött össze.2 hónapja viszont lefújtam az egész projektet,mert már úgy érzem,hogy egyáltalán nem szeretnék gyereket.Anyagi gondjaink nem lennének,ha lenne baba,de már nem vágyom rá.Nagyon rossz vagyok?Egyáltalán miért jött most ez az érzés?

2012. máj. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz, csak belefáradtál.
2012. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés én is belefáradtam, persze nem álltunk le róla csak már nem erről szólt minden. No meg persze ott motoszkált mindig a fejemben mi van ha most jött össze.

Amikor már nem is számítottunk rá öszejött.

29hkm

2012. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem egyáltalán nem vagy rossz csak fáradt és fásult.
2012. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy percig se gondold azt, hogy rossz vagy!!!!!!!!!!
2012. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert az jutott eszembe,hogyha így feladtam ès úgy érzem,hogy nem akarom,akkor mi lesz,ha egyszer lesz baba?Majd akkor is meggondolom magam?Nem akarok majd rossz anya lenni.
2012. máj. 8. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szoloknak!nem vagy rossz!!én tökre így érzem!belefáradtam abba,hogy állandóan számoljak nézzem a hőmet!!áááá !és ez lehet valahol rágörcsölés is!!de hogyan lehet kivédeni??már mit a rágörcsölést??értitek??L30.
2012. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Annyira megértelek. Már én is itt tartok. Mondjuk mi 2 éve próbálkozunk. Állandó orvoshoz járkálás, egy időben hőmérőzés, gyógyszerek, stb. Belefárad az ember. Mindenkitől azt hallottam, hogy egy idő után úgyis megnyugszom, és nem fogok „görcsölni rajta” (de utálom ezt a kifejezést!).

Hát elárulom, én nem nyugodtam meg még mindig, csak egyszerűen elfáradtam, és hasonlóan hozzád mostmár rettegek, hogyha netán egyszer nekünk is sikerülne, nem tudnám végigcsinálni, egyszerűen nem lennék alkalmas jó anyának. Mostanában azon a szinten vagyok, nem tudom megmondani tényleg szeretném-e, vagy csak be akarom bizonyítani, hogy én is teherbe tudok esni… Ne érts félre, mindig imádtam a gyerekeket, és most is azt mondom, szeretnék. De nagyon vegyesek az érzéseim mostanában. Szóval én tökéletesen megértelek, és nem, szerintem nem vagy rossz, csak ez egy ilyen helyzet, amit meg kellene tanulnunk kezelni. Ez viszont a legnehezebb része.

2012. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez egy természetes reakció. Így dolgozza fel a tudatalatti a sok megélt kudarcot. Ettől nem vagy rossz! Én úgy gondolom, hogy pont ez a "nem is akarok már gyereket" érzés fogja meghozni a sikert. És higyjétek el, pontosan olyan jó szülők lesztek majd ha sikerül, mint bárki más!
2012. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm nektek... Nagyon aranyosak vagytok.Most megnyugodtam.
2012. máj. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!