Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm kétségbe van esve...

A barátnőm kétségbe van esve mert novembert 3-ig együtt volt a párjával de szakítottak összejött egy másik sráccal 2 hétig voltak együtt nem védekeztek 2 hét után kibékültek a párjával és gyereket szerettek volna párnapra rá?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni hogy vajon meiküktöl lehet terhes mert ao ovu kalkulátorok szerint nov 20.ától volt pete érése kérem neitélkezzenek nem ismerik a körülményeket és még véletlense higgyék azt hogy ez énvagyok remélem valamennyire érthetövolt a kérdést kérem csak normáliválaszokat köszönömm ??
2012. máj. 8. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
másik srácé a gyerek tuti
2012. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi a kérdés, és az eset (jaj, de nagy kár, hogy vannak ilyenek:(((, akkor majd egy apasági teszt kideríti, ki az apa. Szerencsétlen gyerek...
2012. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és az nem befolyásol semmit hogy mig a másik sráccal volt addig nehezett emelgetett 30 kg-meg ilyenek mig a párjával akkornem dolgozott szabatság köszönöm a kérdéseket de viszon a kérdésemben nyilván megirtam a normális választ szoval a szerencsétlen gyereket mellözük köszönöm mig nem ismerik a körülményeket
2012. máj. 8. 14:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hÁT HA VALÓBAN JÓ AZ OVU TESZT SZERINT: Valószínüleg a másiké, de mivel nem gépek vagyunk, könnyen lehet, hogy még amikor együtt volt a másikkal volt egy extra peteérése és akkor jött össze a baba. Majd ha megy UH-ra, ott a mérete alapján majdnem 100%-ra belövik, hogy mekkora a baba. Vissza kell számolni. Tehát a baba hány hetes-2 hét és azt visszaszámolva, megvan a fogantatási idő valószínüleg. De 100%-ot csak az apasági teszt adhat. A barátnőm is hasonlóan járt, ott nem tudjuk azóta sem ki volt, mert erre is, arra is hasonlít, de az akié lehetne állítólag el van kötve, ha viszont az eredetié akkor a gyerek jócskán túl lett hordva.
2012. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emelgetés nem befolyásol semmit.

(De nem értem miért van kétségbe esve..., hiszen a kibékülés után rögtön babát szertettek volna, nem? Akkor most mi a probléma? Ne haragudj, de nem tudom a kérdést indulatok nélkül kezelni...)

2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem nagyon lehet megmondani. Uh-os méretet nem tudsz mondani? Legjobb lenne a 12 uh. És abból pontosabban vissza lehetne számolni.
2012. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De én sem értem, most van kétségbe esve, mikor már a 6. hónapban van?
2012. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy a párja nincs kétségbe esve ö nem engette hogy bármit tegyen és fél elég sürün változtatták a babakorát csak a szülés várható idejét nem mivel énis 6.hóban vagyok és a növéremis utána számoltunk mind 3-onknak az utlosó menstruáció előnapjátol van számolva a terhesség én megkérdeztem a védőnöt és öis azt monta hogy utolsó mentruáció elsőnapjára vagy 2 hetet kell vissza számolni vagy hozzá adni igy minden féle képpen a párjával volt és 2 hétig nem szexeltek egymással és aztmonták hogy nagy valószinű hogy a párjátolvan mert 2 hétig nemvol együtt senkivel igy termékenyebb amugy azért fél mert mindenki követ el hiáb és 5 éve vannak együtt köszönöm a válaszokat és hogy nyilván megértem a felháborodást de köszönöm hogy nem itélkeznek kérésemre :)
2012. máj. 8. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, de ugye így a tényleges terhesség 2 héttel fiatalabb. Ha ezt nézve akkor már a párjával volt, akkor nagyon valószínű, hogy ő az apa.
2012. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hogyha vissza számolok ugyebár 2 hetet ugyis a párjával való együttlét az ami kijött kicsit megnyugattom a párja biztos abban hogy az övé nyilván megbeszéltek a kibékülés estélyén mindent és várják de néha vannak kétségei a barátnömnek
2012. máj. 8. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!