Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára várók figyelmébe!...

Babára várók figyelmébe! Május 4-én volt utoljára menstruációm, a ciklusaim 35-42 naposak. Másabbak a tüneteim, mint menszi előtt, de teszt negatív. Voltam dokinál, mit gondoltok mit válaszolt?

Figyelt kérdés
Csinált hüvelyi ultrahangot, nem lát terhességet, de két hetet kell várnom, ha nem jön meg, akkor újabb ultrahang és vérvétel, ami nagyon korai terhességet is kimutat. Ő nem zárja ki a terhességet még most sem. Persze lehet, csak egy menszi kimaradt, azt mondta ne ijedjek meg.
2009. jún. 25. 07:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és a jó tanácsai: Most kezdtünk próbálkozni, azt mondta, az egy dolog, amit a nagy könyv leír, de minden női szervezet más és más, lehet spontán tüszőrepedés is, egy jó szex is kiválthatja, tehát ne feltétlen görcsöljek rá a várható peteérési időre. Gyakorlatilag teherbe eshetek "bármikor".
2009. jún. 25. 07:07
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet a szívhangot akarja megvárni a doki hogy legyen, és ezért nem akar elhamarkodottan nyilatkozni. De semmiképpen ne idegeskedj!
2009. jún. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szóval babavárók! Ne görcsöljünk, ne számolgassunk egyfolytában csak szeressük egymást a párunkkal és szex, szex! szex!

(Egyébként szerintem én nem vagyok babás sajna.)

2009. jún. 25. 07:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet terhesség, ha a ciklusodon belül mondjuk a vége felé termékenyültél meg. Akkor még az ultrahang és a teszt se mutatja ki. A mi babánk se félidőben fogant, biztosan tudom, mert véletlenül sem voltunk együtt az idő tájt. Ha nem terhesség se keseredj el!
2009. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: Igazat mondott a dokid, egy spontán tüszőrepedésnél is teherbeeshetsz :))
2009. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A doki a vizsgálaton nem látott embriót (terhességet).
2009. jún. 25. 07:09
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia nekem is össze vissza volt meg hol 29 hol 46 napra jött meg ezért elkezdtem vezetni a diagrammot mértem a hőmet.Pontosan akcióztunk amikor kellett és összejött elsőre a baba.Az a lényeg hogy nekem máj 12 én volt utoljára az utolso mensim első napja és jun 15 én kimutatta a teszt a két csikot ami gagyi is volt mert lily teszt volt de kimutatta.Ilyenkor már bármilyen tesztnek ki kéne jó erősen mutatni..mert ezek szert előbb volt peteérésed mint nekem.A dokit meg nem értem ilyenkor már a terhességet is látni kéne 6 hetesen szivhang van..

6 heteske

2009. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy csinálok majd egy tesztet reggeli vizeletből, mert múlt hét szerdán csináltam utoljára.

Szerintetek?

2009. jún. 25. 07:11
 9/18 A kérdező kommentje:
07.11-nek. Nálam pont úgy tűnik, hogy volt peteérésem a 22-dik napon ( enyhén barnáztam, más volt a nyák is), de a doki szerint lehet, hogy nem repedt meg a tüsző és később volt egy ujabb peteérésem, amiből vagy baba lett, vagy menszi lesz, ugyanis a méhnyálkahártya meg van vastagodva, ennyit lát és ez mindkettőre utalhat.
2009. jún. 25. 07:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

a dokinak igaza volt.. egy jó orgazmus képes arra hogy elinduljon egy érési folyamat és pár óta alatt megérik a sejt. a szervezet csodákra képes..

a doki azonban nem tart gyertyát.. csak a megszokott ciklusra alapozhat. a babagyártáshoz nem feltétlenül kell orgazmus...csak jó ha van:)

így a nemi életünket nem firtatja csak a természetanyánkra hallgat.. középidőben esetleg kicsit később jön egy kis hormon-elindít egy érést..



szexre fel!:):)


neked meg drukk, hogy baba legyen hamarosan!

2009. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!