Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta próbálok teherbeesni,...

Évek óta próbálok teherbeesni, most sikerült, de valami baj van, lehet, hogy elveszítem. Vérezgetek és nem valami magas a hcg-m. A korai szakaszba van a terhességem, még nem látszódik, a doki sem bíztat a vérzés miatt! Túl lehet ezt élni valahogy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A dokid nem adott terhességmegtartó gyógyszert? Duphastont vagy Utrogestant szoktak adni vetélés ellen.
2009. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindent túl lehet élni. Ha nem sikerül, akkor majd a következő biztosan fog, csak ne idegeskedj. Minden második nő életében történik terhességmegszakadás, olyan amiről tud, és olyan is amiről nem. Az megtermékenyülés és egyedfejlődés annyira bonyolult és összetett folyamat, millió helyen elbukhat a dolog, nem véletlenül van az, hogy a gyermek maga a CSODA!

A természet pedig tudja mit csinál! Bármikor is lesz, szép terhességet, boldog babázást kívánok!

2009. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha doki már igazolta hogy terhes vagy.. akkor a korai vérezgetésre ad majd Duphastont..sárgatesthormon pótlást..

ha van hcg akkor babaügy van, nem? szerintem megvárja a szívhangot aztán cselekszik..nyugi!


én a teszt után egy héttel vérezgettem és kaptam gyogyit... és tök normális terhességem volt!


ha most nincsen baba akkor rá kéne nézni miért nem sikerül..

2009. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem kapok gyógyszert,mert ha nem látja,hogy a méhben van,lehet,hogy méhen kívüli és akkor nem lenne szerencsés..
2009. jún. 25. 07:27
 5/10 anonim ***** válasza:

A legelső ultrahangos vizsgálat alkalmával az a legfőbb feladat a terhesség megállapításán kívül,hogy kizárja a méhen kívüli terhesség lehetőségét.Nem volt még ultrahang?Mifelénk ezt rögtön a vizsgálat után,sőt néha előtte megcsinálják.

Ha ennyire elején vagy a terhességnek,még sajnos bármi lehet,de én nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz. Ha viszont mennie kell,akkor most menjen,ne a későbbi szakaszban,akkor sokkal nagyobb a fájdalom.

2009. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8:20-asnak.De volt ultrahang már 3 is!Négynaponta dokihoz járok,pont azért,hogy mielöbb lépni tudjunk,ha megjelenik a képernyőn is.Nem tehetek róla,hogy ez sem megy simán ez az én formám!!!A terhességet kimutatta a véreredményem is,de az a felállás,hogy nekem hiányzik az egyik petefészkem és lehet hogy a másik nem termel elég hormont.Lehetséges,hogy ez okozza a vérzést is,érthető a félelmem?!?
2009. jún. 25. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:

gondolj arra h ha az a baba egészséges úgyis veled marad ha meg elmegy annak biztos oka van és még jobb ilyenkor mint később hidd el mindennek megvan a maga miértje.

biztosan nagyon nehéz én már 3 éve próbálok teherbe esni és ha sikerülne tudnám h addig amíg meg nem születik mindíg ott lesz az a ha elvetélek kérdés

annyira sajnállak de ha már régóta próbálsz teherbe esni akkor fogd fel úgy h most végre sikerült és ha elveszíted akkor több erővel kell felálnod és tovább harcolni a következő babáért

de meglátod addig amíg nem görcsöl a hasad minden rendben lesz

ilyenkor még a szervezeted emlékszik a mensire és lehet h ezért vérezgetsz

bocsi a hosszú papolásért

24L

2009. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8:20AS VAGYOK.eZT NEM TUDTAM.tehát az UH még nem mutatja ki a terhességet,de a hormonok már jelzik?Megkérdezhetem,mikor volt az utsó mensid?

Pici vérezgetés még nem a világ vége,de tudod így az elején ... szerintem senki se merne bíztatni.

2009. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem semmi anim keresztül mész! akkor kívánok neked egy szép nagy petezsákot benne egy pici babát és egészséges terhességet.. de az előttem szólónak igaza van.. jobb a nyugalom 9 hónapon át.. ha ez a picurka rossz helyen van, időben lehet lépni, és a vezetéked sem sínyli meg. ha jó helyen van és kicsit vérzel azt kezelni lehet .. ez lehet utsó mensi is.. szerintem most kicsit ne agyalj.. a dokid figyel rád.. ha most nem jött össze mégsem akkor ismét neki kell állni.. annak tudatában hogy sikerülni fog!

drukkolok

2009. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat!Ma elvesztettem,már reggel nagyon véreztem és a vérvétel eredménye is ezt igazolja:felére csökkent a HCG-m.De nem adom fel minden követ megmozgatok a siker érdekében!Csak azt nem tudom hogy,ha a hormontermelésemmel volt baj és a doki nem írhat mindjárt az elején gyógyszert akkor mit lehet ilyen esetben csinálni?????
2009. jún. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!