Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nő közöttünk akinek...

Van olyan nő közöttünk akinek nem sikerült még teherbeesni?

Figyelt kérdés
Hogy bîrjátok??Èn is szeretnék babát de nem jön könnyen.Ti mivel nyugtatjátok magatokat!?

2012. máj. 10. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én azt csináltam most hogy elkezdtem finoman diétázni meg magammal torodni -frizura meg testápolás kis ruha vásárlás:)sikerult most már ugy beállítani a mindennapjaimat hogy nyugodt vagyok:)
2012. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mancyka7c válasza:
En nem tudom nyugtatni magam. Zaklatott vagyok nagyon! Azt hiszem feladom. Hatha megis osszejon, ha nem varom es nem gondolok ra...
2012. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hat azt mondjak h.nem kell annyira stresszelni a babán es sikerulni fog.

Hat nem tudom h.tudja valaki nyugodtan varni mig teherbeesik.

En is eleg kesz vagyok mar...miatta

2012. máj. 10. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én 5 éve várok a babára!!!:(Elég nehéz,főleg úgy,hogy a családban sorban érkeznek a babák! De nem adom fel!Valami oka biztos van,hogy eddig várat magára.

Te mióta szeretnél babát?

2012. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi pl. 9 hónapja várjuk a bébit,s nagyon fiatalok vagyunk még. Kicsit hülyén hangzik,mikor azt mondják az emebrnek,hogy ne kattogjunk ezen,mert akkor nem fog összejönni..mikor az ember,ha már nagyon szeretne picit,akkor nyilván sokat gondol erre,s izgul,mielött esetlegesen megjönne neki...nem? Én minden hónapban,mikor megjön nekem,kiborulok és azt gondolom,hogy többé nem reménykedem,de ez a gondolat nem sokáig tart. Nagyon nagyon nehéz kivárni az utolsó napokat!:(
2012. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Eszter858585 ***** válasza:
En mondjuk terhes vagyok, kb. 6 honapba telt, de aterzem, amit mondasz, nekem is mindig azt mondtak, hogy ne gorcsoljek rajta, de en is lehetetlennek talaltam... Minden a maga idejeben tortenik, en ugy gondolom, ezzel probaltam nyugtatni magam.
2012. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát bár én még az elején vagyok,de én abszolút nem értem miért kell rajta görcsölni!

Persze aki már évek óta próbálkozik megértem és sajnálom is!Biztos nem lehet egyszerű!:(

Mi 3-4 hónapja próbálkozunk,de engem egyáltalán nem visel meg!Semmi extrát nem csinálok,csak teázok és görbézek!Ennél többet egyenlőre nem is vagyok hajlandó megtenni!A görbe engem megnyugtat,vagyis,nem hagy stresszelni,mert hát peteérés előtt miért is izguljak,peteérés után meg még mindig van 1,5-2 hetem!Amég nem görbéztem,nem tudtam mikor van pé-m,na akkor mensi környékén jön a frász hogy késik?Ha igen,miért?Ha nem baba miért nem jön meg?stb stb stb

De így hogy látom mikor mi van,így én feleslegesnek tartom a rágörcsölést!Nincs értelme!Ezt egy csodának kell megélni,nyugodtan,boldogan!Nem habzó szájjal,hajtépés közepette!:)Bocsi ha bután írtam le,de érts mire gondolok!:)

Viszont én nem várnék a dokival egy évet,ha ne adj isten nem jönne össze!Szerintem fél évnél elmennék kivizsgáltatnám magam!

Talán ami félelmem az az,hogy évekig kell majd próbálkozni...de ezen még nagyon ráérek rágódni!:)

Mielőbbi babázást kívánok mindenkinek!:)

2012. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 évig vártunk a babára, 5 inszem, 2 lombik úgy, hogy egyikünknél sem találtak semmilyen problémát. Minden hónapban reménykedés, legtöbbször teszt is, csalódás, néha egy kis sírás. Nekem az pl. segített, hogy olvastam "sikersztorikat" fórumokon, és elképzeltem, hogy ez egyszer velünk is megtörténik, hiszen miért ne történne??? És tényleg, a pocakomban most ott van a 27 hetes kislányunk. Ki kellett bírni addig is...tényleg nem könnyű.
2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!