Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-je és 4-e közt volt ovum....

1-je és 4-e közt volt ovum. Mikor mutat valamilyen eredményt a 10-es érzékenységü teszt? _

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt beágyazódás utáni 3-4 naptól mutat eredményt. Beágyazódás pedig aktus utáni minimum 6 nap. Tehát minimum 9-10 napot kell várni. Persze, ha meg akarod magad védeni felesleges aggodalmaktól, akkor jobb kivárni a nemvárt napját.
2012. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 1-én volt ovud, akkor mutathat valamit, de inkább várj még 2-3 napot! :)
2012. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 nap múlva megpróbálhatod reggeli első vizelettel. Drukkolok!
2012. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legkorábban szerintem 15-én tesztelj,de a legjobb lenne a 1--e! Mert ha 4-én volt esetleg ovud,akkor kb. 18-án kell megjönnie! Én a helyedben várnék,és ha nem jön meg,19-én tesztelnék egyet! Ha ott van az a baba,akkor az ott is marad még egy jó darabig,és nem kell azon agyalnod,hogy most vajon látszik az a halvány csík,vagy csak te képzeled oda... :) Szívből kívánom,hogy legyen baba! Sok szerencsét! :)
2012. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és várok a teszt-tel bár nehéz. :)) sok szerencsét mindenkinek
2012. máj. 11. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kibírtad? Van valami eredmény?
2012. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!