Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam nődokinál. Azt...

Tegnap voltam nődokinál. Azt mondta hogy a nyálkahártyám vékony és nincs megérett tüsző. Szóval akkor már biztos hogy nincs baba ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor igen valószínű, mert a terhesség feltétele a megérett tüsző és a megvastagodott méhnyálkahártya.
2012. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez attol is fugg hogy a ciklusod hanyadik napjan voltal a dokinal amikor ezt mondta. kozvetlen mensi utan meg vekonyabb a nykahartya, mondjum tuszonek mar akkor kellene ernie. mondott meg valamit?
2012. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg elég kevés információ. De tőle nem kérdezted meg?

Ha már érett tüszőt nem is látott, legalább sárgatestet látnia kellett volna abban az esetben, ha már megtörtént az ovuláció. És ilyenkor már - optimális esetben - meg is vastagodott a méhnyálkahártya.

Ebből kiindulva te még csak a follikuláris szakaszban vagy. Hanyadik cn-nál tartasz?

...A sikeres beágyazódáshoz minimum 8 mm-es méhnyálkahártya szükséges! Neked mennyit mért?

2012. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ciklusom 11 napján voltam,nem mondott semmit csak,hogy minden szép,nincs tüsző megérve,vékony nyálkahártya.
2012. máj. 12. 17:19
 5/8 A kérdező kommentje:
A szex utan 2 hetten negativat teszteltem delben. Akkor mar tuti...?
2012. máj. 16. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt mostmar nem ertem. most akkor mikor volt meg utoljara? es mikor volt ez a vizsgalat? most mar kesik a mensid, vagy ugy gondolod, hogy az elozo ciklusban fogant? mert ha azota megjott, es az orvos azt mondta vekony a mehnyalkahartya akkor nagyon kar volt a tesztre koltened, mert a vekony nyalkahartya mar alapbol kizarja a terhesseget, szoval igen, biztos, hogy nincs baba. de ha nincs tuszoeresed, ugy nehez is lesz osszehozni, szerintem most kellee felkeresned egy olyan orvost (pl endokrinologus) aki alaposan kivizsgal, mert lehet hogy hormonalis problemad van.
2012. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso menzesz az aprilis 26 utana folyamatos szex. A vizsgalat majus 10. Teszt pedig 14.e
2012. máj. 16. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
E-vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát! :)
2012. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!