Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Fogamzásgátlót...

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót szedek április végétől kezdve. Most tartok a 3.levél 8.szeménél és a második levél 2.szemét nagyon is csúszva vettem be..

Figyelt kérdés

(tri-regol) A párom mióta bogyót szedek 20-án ment bele hogy most már ne védekezzünk máshogy.Akkor már visszaállt a foggátló képessége a gyógyszernek? És az baj hogy a 3. levél 6.szemét is 15 óra késéssel vettem be?

nagyon megilyedtem.:( azóta rendesen szedem. Offolni,fikázni nem kell köszi:)


2009. jún. 26. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes bárki lehet, ha él nemi életet, szóval ez mindig benne van a pakliban, de nagyon pici rá az esélyed annak alapján, ahogy leírtad. Ha biztosabbra akarsz menni, használjatok egyszerre 2 védekezési módot.
2009. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, 1 szem, ha ki is marad akkor sem valószínű a teherbeesés jobban mintha pontosan szedted volna.


Én a telefonomon állítottam be napi figyelmeztetőt, a gyógyszerhez:)

2009. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végülis ha pótoltad, nem valószínü, nálam ilyen nagyon sokszor előfordult.

Viszont a Tri Regol sztem nem egy jó fog. gátló. Nálam hormonális problémát okozott, váltani kellett. Akkor meg is ilyesztett az orvos, hogy lehet, méhen kívüli terhes vagyok, végülis szerencsére nem voltam. Barnáztam tőle középidőben, szinte mensiztem és fájt a hasam, nagyon gyenge voltam.

Sokan mondták már, hogy Tri Regol mellett estek teherbe. De persze ezt csak mások írása alapján írom.

2009. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!