Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdődő gombás fertőzést hogy...

Kezdődő gombás fertőzést hogy lehet hatásosan, gyorsan kezelni? Pár nap múlva lenne pém!

Figyelt kérdés

Mostanában minden hónapban valami beüt peteérés táján!!Hol lázas vagyok, hol nem tudunk együtt lenni jókor, vagy ha minden stimmel, akkor meg a pé marad el.

Már arra is gondoltam, hogy nem is akar jönni a baba, csak én erőltetem.


2009. jún. 26. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Canesten Combi. 3 nap alatt elmúlik minden fertőzésed!
2009. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én Canesten Combit használtam és nekem nagyon bevált. Az ára sem annyira vészes, ha jól emlékszem 2000 ft körül van.
2009. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakoznék az első válaszolóhoz. Én is mindig elkapok valamit, ha nem vigyázok. Most a hétvégén lakodalomba voltunk, és nekem elég, ha megcsap egy másik wc levegője :D (merthát nem ülök rá) és mégis valami bibi van. Azóta én is kenegetem magam és már most múlóban van, úgyhogy én is csak ezt tudom ajánlani.
2009. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia most olvastam hogy a búzafűlé a hüvelyben tartva gombásodásra is jó.. nézz utána ennek a szernek..nem tudom milyen gyorsan hat, tudom a projekt fontos tavasztól nekem is mindig középidőben volt láz hányás légcsőgyuszi, hasmenés..és amióta nem vagyok beteg azóta a hőgörbéim lettek szarok..

nyugi erősítsd fel magad. valami természetes szerrel..máshova is írtam már a búzafűről.. a barátnőm erre esküszik.. itt is ajánlottam másnak is.. ha utánaolvasol a gombádat kikezeli és talán a terméketlenségre is használ.

Drukk!

2009. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utsó vagyok.. sürgősségi gombaírtásra valóban a Canesten jó vagy a doki ír fel Diflucan-t egy kapszula ami 3 nap alatt szívódik fel fokozatosan de erőteljesen kiírtja a gombát..

na meg használj tejsavas intimszappant.. az erősíti a hüvely enyhén savas ph-ját. ami véd a gomba baci egyéb nem odavalóktól

2009. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!!
2009. jún. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!