Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabad kakukkfű teát inni, ha...

Szabad kakukkfű teát inni, ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
2-3 nap van még hátra a nem-vártig. megkívántam, és úgy gondolom, hogy a test jelzi, hogy mit szeretne. viszont azt is olvastam, hogy elősegíti a menstruációt...
2009. jún. 26. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben én is egyetértek, hogy a test jelzi mi kell neki. szerintem semmi baja nem lesz, ha van baba. különben sem élhetsz mindig úgy, hogy mi van, ha.... akkor nem is élnél, csak lennél...
2009. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kakukkfűteát nem szabad inni terhességben,úgyhogy igyál valami más teát!Remélem babás vagy!Sok szerencsét!

2009. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát, ezt a bögre teát most már megiszom (felesben citromfűvel), de többet nem :))

köszi

2009. jún. 26. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan, semmi bajod nem lesz tőle
2009. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!