Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEMvárja hétvégére? Mikor...

Ki NEMvárja hétvégére? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom,és szerintem aznap reggel,ha nem jön meg,tesztelek is,mert talán nagyobb csalódás lenne,ha megint késne 1-2 napot,amitől nagyon reménykednék...így legalább akkor már fogom tudni. És te?
2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én szombatra,és pont úgyvagyok ahogy Te:) inkább tesztelek minthogy számoljam órákat meg napokat.....Te érzel vmit magadon?
2012. máj. 14. 15:02
 3/43 anonim ***** válasza:
Nem,de szerintem csütörtök elött nem nagyon várható tünet.
2012. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Hát én is a közeljövőben nem várom, de 1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, így még nem állt be a ciklusom. Csoda lenne, ha az első hónapban összejönne. Ilyen a görbém:

[link]

Pár napig éreztem szurkálást, de már elmúlt.

2012. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom. Tegnap sex után picit véres volt a wc papír, úgyhogy nem nagyon reménykedem.
2012. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Én is vasárnapra nem várom.
2012. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék ha nem bánjátok!

Bár Én talán hétfőre nem várom, de az is lehet hogy szombat, vasárnapra. Most sajnos sem az lh teszt sem a hőmérőzés nem úgy jött ki hogy biztos legyek a dolgomban. Melleim érzékenyek már két napja bár máskor is volt már ilyen.

Ma érkeznek a megrendelt tesztjeim (legalábbis remélem) Ha hétfőre nem várom, akkor ma . 9. dpo ha vasárnapra, akkor 11-12.

Én Ir-es vagyok, és már 3 éve várunk babára. Ez a 3. olyan ciklusom amikor merckformint szedek!


Itt egy görbi mellékelve!


[link]

2012. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

szIASZTOK!

éN IS 7VÉGÉRE NEM VÁROM. íGY ÁLLOK:

[link]

2012. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Kedves 8/8-as nagyon biztató a görbid. És az a vérfolt jelölés akár beágyazódástól is lehetett.!


Nagy drukkolok! 7/8-as voltam

2012. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es hozzászóló! Hogy alakult tegnap és ma a hőd? Tünetek valakinek vagy egyéb?
2012. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!