Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi látszik a görbémen?

Mi látszik a görbémen?

Figyelt kérdés
Szerintem a 18. napon volt a pé-m. Tünetek és hő alapján is. Két hónapja mérem, és az előzőnél is pont így volt, hogy le-föl ment a hőm pé-kor, majd 2-3 nap múlva ugrott csak fel 37-re. Mit gondoltok? Mitől van ez? [link]
2009. jún. 26. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján nem volt még pé-d.Ahhoz fent kéne maradnia a hődnek a cover line fölött.Ahogy írod,amikor felugrik 37-re,az utolsó alacsony hőmérsékleti napon van a pé.Hány naposak a ciklusaid?
2009. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Márciusban volt missed abom, a műtét óta ez a második ciklusom, azóta 34 nap a hossza.
2009. jún. 26. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehetséges,hogy épp most lesz,a 20.napon jársz,úgyhogy a következő 1-2 napot ne hagyjátok ki!
2009. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt pé-d, azaz tüszőrepedés.
2009. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor még mindenképp rajta leszünk az ügyön:) Ha holnap leszünk együtt az jó? Már ha reggelre felmegy a hőm) Mert most elég sűrűn voltunk együtt, ezért a mai napot szerintem ki kellene hagyni, hogy "erősebbek" legyenek a spermák. Nem?
2009. jún. 26. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem volt még péd. Mivel tegnap együtt voltatok a mai napot nyugodtan kihagyhatjátok. A legjobb a kétnaponti együttlét. Drukkolok!
2009. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy:)
2009. jún. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!