Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők, megnéznétek...

Görbeszakértők, megnéznétek mikor lehetett ovulációm? Eddig uarra a napra tette a ciklus.hu és a fertilityfriend és a tcoyf is,

Figyelt kérdés

de a ma reggeli hőértékkel a fertility áttette máshova, és ha valóban ott van semmi esélyem, hogy megfoganjon a baba ebben a ciklusban.



[link]



[link]


2012. máj. 15. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon cikkcakkos a görbéd, szerintem nem volt még ovud, nem egyértelmű a görbe.


Viszont mindig ilyen összevissza időben méred? Látom volt, hogy 6.30, volt, hogy 5.50 - így nem fogsz értékelhető görbét kapni:(

2012. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ápr. 30-án volt ovu, amikor nagyon leesett a hő. Amikor felmegy és picit visszaesik, az sokat nem számít.
2012. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 nap tértem el a szokásos időponttól 40 nap alatt, de ha azokat is ki is veszem, akkor is marad ez az eredmény.
2012. máj. 15. 07:26
 4/8 A kérdező kommentje:
6:30kor mérem. A ciklus.hu-ne nem tudtam átírni a kezdő hőmérsékletet. A fertin látni, ott fehér karika van, ahol nem pont akkor mértem.
2012. máj. 15. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz is szerintem, lehet hogy sikerült.:)
2012. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 32. napra tenném az ovut. És lehet baba van.:)
2012. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 32. napra tenném az ovudat. Ha terhes vagy már simán kimutatja!!!:)
2012. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsókkal értek egyet :)
2012. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!