Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor lehetett...

Most akkor mikor lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés
Szombat, vasárnap volt tojásfehérje szerű nyákom, hétfő, kedden és ma is átlátszó bővebb folyásom van. Tegnap este haszsurkálást éreztem elég intenzíven, majdnem olyan, mintha beágyazódás lett volna, bár az még korai. Lehet, hogy csak most volt peteérésem?

2012. máj. 16. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

szombat vasárnap lehetett,!

beágyazódás még sehol sem,ha sikerült a megtermékenyítés is jó esetben 7-8-9 nap a beágyazódás., most még csak vándorolhat a petesejt a méh felé :)

szóval ne izgulj,ha kimarad a menszid lőjj el egy tesztet :)


15 hetes kismama

2012. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
A legutolső bő, áttetsző nyákos napon van ovu. Nekem is így szokott lenni, viszont szurkálni 2 napig is szokott. Így ebből nem tudok következtetni. Én úgy gondolom, ha ma is ilyen bő, áttetsző volt a folyásod, akkor akár ma is lehet ovud.
2012. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 16. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!