Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április végén kezdtünk el probálkozni,de sajnos megjött május elején a menzeszem.Viszont rövidebb volt a szokásosnál 5 nap helyett csak 3.Viszont múlthét végén volt egy enyhe vérzésem.Folyamatosan pisilni járok; a hasam olyan,mintha megakarna jönni(pedig még nagyon nincs itt az ideje);érzékenyebb és fáj a mellem,folyamat éhes vagyok és folyamatos hangulat ingadozásaim vannak..Szerintetek reménykedhetek?A párom már nagyon szeretne babát és minden nap azzal a kérdéssel jön haza,hogy úgye terhes vagyok végre.Szerintetek érdemes tesztet csinálnom vagy várjam meg,hogy megjön-e jövő hónap elején.Tudom hülye a kérdésem,de remélem válaszoltok és adtok tanácsot.Elöre is köszönöm.

#fájdalom #ingerültség #érzékeny mellek;has szúrás;folyamatos éhség
2012. máj. 17. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Pont az elöbb olvastam arról hogy, megjött az illetőnek de kevesebb ideig tartott és javarészt barnázott csak.

Hát ezek szerint simán előfordulhat a baba.

Nem egy nő járt így.

Szerintem csinálj egy tesztet, mert ha már az ami volt nem volt megfelelő a szokásoshoz képest akkor már elég idős lehet a terhesség ahhoz hogy, a teszt mutasson valamit.

Írj feltétlen hogy, mi lett.:-)

Előre is köszi

2012. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Akkor nagyjából 3 hete próbálkoztok ugye?

És volt is menzesz.Vegyél tesztet és nézd meg,de szerintem a köztes időről lemaradtatok.De ki tudja...írd meg,majd mi lett.

2012. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Sok sikert!
2012. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg!
2012. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.:) Igazából én is eddig jutottam,csak reméltem,hogy valaki egy kicsivel jobban megerősít abban,hogy biztos legyek a dolgomban.De igazából ilyen mázlista nem lehetek,hogy elsöre összejöjjön.De ha csináltam tesztet jelzem,hogy sikerrel jártam-e.
2012. máj. 17. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Okés,várjuk! :)
2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejlemény? Mi lett?
2012. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!