Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ma voltam a dokinál...

Fontos! Ma voltam a dokinál és azt mondta hogy most van két szép érett tüszőm, de a mensesem is most fog megjönni egy héten belül? Ilyenkor mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Utoljára április 5-én volt mensesem,most május 5-én nem jött meg! A jobb oldali petém 19mm a bal 16mm. Azt lehet tudni hogy mennyit nő egy nap alatt kb? Meg hát a méhnyálkahártyám 16mm,de azt mondta hogy 18-nál szoktak menstruálni! Akkor pont akkor lesz tüszőrepedés amikor mense?? Vagy akkor mikor legyek most együtt a párommal szerintetek???
2012. máj. 17. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akkor lesz egyszerre tüszőrepedés és mensi!!MA (!) legyetek együtt mindenképp és 2 naponta!

Sok sikert!

2012. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elkövetkezendő pár napban legyetek együtt 1-2 naponta. A menzeszed meg szerintem nem fog megjönni. Azért lehet olyan vastag a nyálkahártyád, mert legutóbb elmaradt a menzeszed, így jól megvastagodott. A 18 mm-t nem úgy kell érteni, hogyha eléri, akkor meg is indul a menzesz. Ez annál összetettebb.
2012. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Húú most pontosan kéne együtt legyünk mert valahogy most 30- án voltunk együtt utoljára,így tuti jó lesz az anyag!!;-) Legalábbis gondolom! Lassan 3 éve kereken,hogy nem jön össze!! Soha nem voltam ezekkel a dolgokkal tisztában,csak együtt voltunk és kész! Van már két kislányom,de ők hamar összejöttek! Szóval remélem lesz ebből valami. De nem értem,hogy a doki miért mondta,hogy egy hét és meg fog jönni! Meg akkorra érik meg a tüsző! Mekkora szokott lenni az átlag tüsző mérete?
2012. máj. 17. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
A tüsző akkor jó, ha már 20mm felett van, akkor már bármikor megtörténhet az ovuláció. Sok sikert! Aztán majd írj, ha már kiderült, hogy sikeres volt-e ez az akció. :)
2012. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A tüsző naponta 1-2mm-t nő, neked MOST lesz ovud! Mindent bele! :-)

Ja, és mostantól két hét múlva nem kellene megjönnie, nem egy hét múlva, mindegy előtte mennyi idő telt el a ciklusodból.

2012. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor terhes lettem a második kislányommal azt már akkor rögtön tudtam,éreztem. Aztán 2011.december 25-én voltunk együtt akkor is megéreztem,kb 4 másodperccel előbb mentem el mint a párom! Akkor is mondtam a páromnak,hogyha most nem leszek terhes akkor soha! Az is lettem!! Sajnos január 25-én elvetéltem,sajnos ez jött össze a három év alatt! Amúgy nagyon köszönöm,hogy írtatok!!!! Nagyon nyúlós áttláttszó a folyásom,az jelent valamit?? Az a tüszőrepedés vagy utánna van a repesés??
2012. máj. 17. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
A tojájfehérjés folyás a közlegő ovut jelzi!!! :) Mindent bele!!! :DDD
2012. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem összejön a babóca!! Meg fogom írni,hogy mi lett belőle! Még az lenne a kérdèsem,hogyha nagyon vastag a méhnyálkahártya,akkor nehezebben jut át a spermium??
2012. máj. 18. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, a spermiumoknak az nem gond, viszont a baba szépen be tud ágyazódni.
2012. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen a válaszokat!! Viszont rájöttem valamire,mikor tüszőrepedés környékén vagyok akkor egyáltalán nem kívánom a sexet,de eddig ezt nem tudtam hogy miért van!! De most hogy mondta a doki,hogy most tájt lesz így már visszagondolván,tudom hogy mikor így fájt a hasam akkor nem is voltunk együtt a párommal,gobdolom ezért nem isbjött össze ennyi ideje a baba!! Van köztetek olyan aki ilyenkor szintén nem kívánja a sexet? Mert fáj is a hasam közben,nagyon nyillal!!
2012. máj. 19. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!