Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi napjan pozitiv az LH...

Rena0102 kérdése:

Mensi napjan pozitiv az LH tesztem, a hom leesett 36,6-ra, aztan ma a masodik napon visszaugrott 37-re. Szerintetek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nehany napja es tegnap is petefeszek szurkalast ereztem es iszonyatos fejfajasom van 1napja. Az elozo terhessegem is pozitiv LH teszttel es fejfajassal kezdodott, valamint szurkalt a petefeszkem. A mensi ugyan megjott, de hol nagyon keves, szinte semmi, hol kicsit tobb. a mehszajam (aki nem ert egyet az onvizsgalattal, az ne szoljon hozza legyszi) magasan van, kicsit puha es alig nyitott. Eddig mensikor mindig leereszkedett es nagyon nyitott volt.2 napja clearblue teszt meg negativ volt, azota csak lh van itthon, az viszont eros pozitiv. Ciklusaim pontosan 28 naposak, tehat meg azt se gondolhatnam hogy esetleg kesoi peteeres lehetett, vagy ki tudja. A melleim megduzzadtak es egy het alatt szinte egy kosarmeretet nottek. Rendeltem 10-es erzekenysegu tesztet, addig varok meg 2 napot es megnezem mi a helyzet. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? A mehem tajekan ha ujjal megnyomkodom, mintha egy szivacs lenne. Nem ertem. Valaki segitsen ha tud! Elore is koszonom. Rena

2012. máj. 18. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!