Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet bármiféle hátránya...

Lehet bármiféle hátránya annak, hogyha a beágyazódás/első hónap időszakában teljes gerinc MR-t csinálnak?

Figyelt kérdés
Lehet bármiféle káros hatása az embrióra?

2012. máj. 20. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első 10 hétben rtg készült kétszer a gerinc als6 szakaszán. Ekkor volt 4 órás gerinc mütétem altatásban. a16. héten újabb rtg, nem tudtunk a babáról. Makk egészséges 9 hónapos fiam van. A korom miatt volt amniocentézis, amire azért feltüntette a doki a rtg-eket. A 24. hétre lett meg az eredmény. Ut2na már nem kellett idegeskedni. Rengeteg narkotikum tartalmú gyógyszert is kaptam addig. A genetikusom azt mondta, nem feltétlen ezek okozzák a bajt. Inkább csak elővigyázatosság miatt nem ajálják ezeket terhesség alatt.
2012. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MR-től később sem lehet baja.
2012. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!