Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt már az ovum?

Szerintetek megvolt már az ovum?

Figyelt kérdés

[link]


Ma már negyedik napja, hogy pozitív az ovu tesztem, mikor lesz már negatív? Megvolt már az ovum, vagy még csak most lesz, ha még pozitív a tesztem? Általában 28-29 naposak a ciklusaim...


2012. máj. 21. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik meg volt 18-án!
2012. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A legpozitívabb a 14.-15. napon volt a tesztem, ezután 24-36 órával később szabadul csak ki a pete, nem??? Vagy én tudom rosszul?

Ezért nem tudom én sem, hiszen a hőm mást mutat, viszont a teszt miért pozitív még???

Nem a pozitív utáni első negatív tesz környékén van ovu??

2012. máj. 21. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
13. ciklus napodon volt meg!
2012. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint pont lemaradhattunk róla?! :(

Azt valamelyikőtök tudja, hogy miért lehet még pozitív az ovu teszt??

2012. máj. 21. 08:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont, hogy jókor voltatok együtt..:)12-14 nap múlva várjuk a tesztet, ami drukkolunk, hogy pozi lesz..:)És szorítok, hogy ilyen szépen fennmaradjon a hőd..:):):)
2012. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok...Hagyd a tesztet, nekem végig pozi volt...egész hónapban..:S:D...A hő sztem jobb jelző..:)Nekem az jobban bejött..:)Nyugi..:)
2012. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! :)

Én is reménykedem, de az kicsit bosszant, hogy a teszt hogyan lehet még pozitív... Ma még tesztelek egyet, aztán abbahagyom!

Persze, mindenképpen megírom mi lett a vége...

2012. máj. 21. 10:20
 8/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az LH hormon legerősebb koncentrációjához képest 24-48 óra múlva reped meg a tüsző, és szabadul ki a pete a tüszőből. Mivel itt a 14. 15. napon volt a legerősebb a teszt, ezért ezután 1-2 nap múlva szabadul ki a pete, tehát hétfőn-kedden.
2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma délután még tesztelek egyet, meglátom, hogy még pozitív-e, ha már nem, akkor lehet, hogy csak holnapra lesz ovu...

Furcsa, mert a hőgörbe kicsit mást mutat mint az ovus teszt, majd meglátjuk!

2012. máj. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!