Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura kérdés, de kíváncsi...

Fura kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy lehetséges e teherbe esni így?

Figyelt kérdés

Lehetséges e, tételezzük fel....menzesz előtt együtt voltam a párommal, és menzesz után kb 3-4nappal kevés vér volt a papírom kisebb erőlködés hatására. ovus vérzéshez korai, mert csak majd egy hét múlva kellene peteérésemnek lennie. Tehát a konkrét kérdés, hogy egy megtermékenyített petesejt "túl élheti" a menzeszt és a vékony hártyába betud ágyazódni? Vagy ennek kicsi az esélye? Mert a vérzést nem tudom hova tenni...

nem lehurrogást szeretnék olvasni, mert tudom kicsi az esélye, hanem véleményeket, konkrét tapasztalatokat azoktól akiknél idő előtt volt a beágyazódás! Köszönöm!



#Béágyazodás #menzesz után
2012. máj. 21. 09:12
 1/10 anonim válasza:
100%
pont erről láttam néhány napja egy ..hát dokumentum filmnek nem mondanám egy filmszerű valamit :) és abba pont valami ilyesmiről beszéltek hogy menzesz előtt voltak együtt majd késett neki de megjött de nem nagyon.. majd 9 hónapra rá lett egy babája! :) persze szerintem ez egyénfüggő illetve helyzetfüggő .. a legjobb megnézetni egy nőgyogyival
2012. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kizárt ..!! teherbeesésnél nincs lehetetlen ...:))
2012. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehetetlen, de kevés az esélye. A ciklus első felében nem az a hormon "dolgozik" ami a beágyazódást segítené. Ettől függetlenül lehetséges, mert sok érdekes dolog előfordult már. Most nem tehetsz semmit, csak hogy vársz, és meglátod hogy alakul. A peteérésedet szoktad figyelni, vagy érzed ha van? Mert ha egy hét múlva lesz peteérésed, akkor nem vagy terhes.
2012. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó...többnyire észre szoktam venni...vár az utóbbi egy-két hónapban nem igazán volt szembe tűnő, de tudom hogy mire kell figyelnem.

Tudom, hogy sokan falnak mentek tőle, de elég ritkán, de szoktam figyelni a méhszájam helyzetét, és most nagyon fent van, eddig akár mikor néztem, valamennyire elértem az ujjammal de most szinte semmi...tudom hogy a ciklus első felében fent van, de ennyire?

2012. máj. 21. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves első! A menstruációmmal nem volt gond...sőt előbb jött kb 3 nappal meg tartott egy 3-4 napig azt némi barnázás azt ennyi, ugyan úgy ahogy szokott, bár mintha nem lett volna annyira "tartalmas", vagy már nem emlékszem...de köszönöm, jó az ilyen tapasztalatokat olvasni! :)
2012. máj. 21. 10:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott minden! Nem vagyok babás, most van peteérésem! Tegnap reggel fürdésnél néztem a méhszájamat, azt hiszem írtam is hogy nagyon fent van, azt este meló után, szintén fürdésnél is kíváncsiságból néztem azt akkor már lent volt és nyitott állapotban! Amúgy hogy zajlik a peteérés? Miután kilökődött utána nyílik ki vagy egy időben vagy hogy?
2012. máj. 22. 08:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Már az előtte való napokban, mikor nagyon készülődik, már kinyílik.
2012. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tehát...nem akarok oltári értetlennek lenni, de...tegnap este szépen nyitva volt, tehát akkor indult útnak a pete és ma reggelre már zárva van...tehát tegnap késő estétől számított max 24 óra ... vagy ez a 24 óra hamarabb elkezdődött...? Vagy még csak most fog? Tehát azt nem tudom hogy a peteérés mely pillanatában nyitott a méhszáj :)

Köszönöm az eddigi válaszokat és a segítséget! :)

2012. máj. 22. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Az előbb írtam meg. Már akkor kinyílik és leereszkedik, mikor készülőben van az ovuláció, nem csak aznap. Ha most nyitva van, akkor az elkövetkezendő napokban, vagy akár ma lesz/volt. Egyébként egyénenként is eltérhet, nekem legalábbis több napig lenn szokott lenni. Bár nem vizsgálom magam, de érzem szex közben. Ebből nem fogod megtudni az ovud pontos napját, és nem is kéne nagyon fenn kotorásznod. Most legyetek együtt 1-2 naponta.
2012. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké...köszönöm a ( türelmes ) választ ! És igazaad van nem nagyon kell kotorásznom, és nem is szoktam, csak olvasgattam azt kíváncsi voltam miről van szó...de odafigyeltem a higiéniára.
2012. máj. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!