Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Clearblue...

Mi a véleményetek a Clearblue terhestesztről? Milyen érzékenységű e teszt? 10-es vagy 25-ös? Mikor használjam fel?

Figyelt kérdés

Ma vettem e tesztet és azért ezt mert a kérdésemre a patikus ajánlotta. Olyat kértem ami esetleg a nemvárt elött is képes kimutatni azt ha babás lennék.

Nekem 24-én kellene megjönnie és szerintetek mikor használjam el a tesztet. Mikor lehet az amikor már nagyjából mutatnia is kellene valamit.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. máj. 21. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én Clearblue-val teszteltem a nemvárt után 2 nappal és nagyon erős pozitív lett. Szerintem azért várd meg a nemvárt napját és reggel csináld meg. Drukkolok!
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 24-én kéne megjönnie.Ma reggel gabriellel teszteltem de negativ.Pedig 3 napja reggelente barnázok.De csak kicsi és csak reggel.
2012. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó én sokmindent olvastam a barnázásról de sokan terhesek is voltak.

Én ezen az oldalon böngézgetek sokat és itt van rengeteg de rengeteg történet a barnázásról.

Ha nem lesz ebből rendes vérzés akkor azért érdemes még egy tesztet készíteni de szerintem 24-én.

Feltétlen írd meg mi van veled jó!!!!

Előre is köszönöm

2012. máj. 21. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm,persze majd megirom mi lett.
2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 50-es érzékenységű a CB teszt. Én is ilyet vettem és két nappal a nemvárt előtt, délutáni pisiből halványan kimutatta,hogy pozitív!
2012. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10.DPO-n pozi lett!!! :)
2012. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolóim!

Én ma reggel így 24-e elött nem bírtam ki hogy, ne használjam fel a tesztet.

Sajnos negatívat mutatott.

Megint eltelt egy hóna és megint csak elkeseredés van belőle és ez azért nagyon rossz mert a tünetek alapján az elmúlt lassan három évben össze vissza 2 tesztet vettem ezzel együtt.

Ez a harmadik baba nem akar összejönni.

Pedig én meg vagyis mi annyira szeretnénk.

Én nem görcsösködtem ebben a 3 évben csak ebben a két alkalomban mert eltérő volt a szokottól.

Szerintetek nem lehet valami baj amin esetleg doki segíthet?

Esetleg ha érdekelne valakit akkor bemásolom mindjárt ide a másik kérdésem amibe leírtam röviden az elmúlt fél hónapot hátha valakinek feltünik valami.

Meg köszönöm ha írtok véleményeket.

2012. máj. 22. 07:09
 8/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem 2 nap múlva tesztelj még egyszer, hátha túl korai volt. Drukkolok!
2012. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyonszépen köszönöm a bátoritásod.

Bár úgy lenne hogy, 2 nap múlva látható lenne.

Csak az a baj hogy, egy jó két hét óta tart ez a mindjárt megjön érzés.

Tegnap délután megerősödött és ötletem sincs mitől lehetett egyáltalán ami miatt egy jó két hete tart ez.

Mondom most erősödött.Azt hittem a ciklus.hu-nak lesz igaza és ma megjön de eddig semmi. Szerintem 24-én beköszönt de meglátjuk.

Reményem nincsen de megírom mi lett.

Még egyszer köszönöm hogy, írtál nekem. :-)

2012. máj. 22. 09:36
 10/13 A kérdező kommentje:

Belinkelek ide néhány képet. Megnéznétek jelenthetnek e valamit?

Sajnos nem figyeltem mikorra lehetett ilyen mert ahogy, csak egy csíkot láttam le is törtem.

Hazajöttem az oviból és ki akartam dobni és akkor láttam mi az a halovány csík.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Jó pocsék képek tudom de ez volt a maximum.

2012. máj. 22. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!