Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik oldalon a legpontosabb...

Melyik oldalon a legpontosabb az ovuláció meghatározása? Fertilityfriend.com Ciklus.hu Urbia. De

Figyelt kérdés

Én az utóbbi kettőt használtam eddig, a fertilityfriend-et ebben a ciklusban kezdtem el csak használni. Kinek melyik oldal vált be a legjobban az ovu meghatározására?

Ciklus.hu nekem már többször tévedett a PÉ-vel kapcsolatban, a CL-t pedig rendszeresen máshova teszi. :(



2012. máj. 22. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az Urbia mutatta a legpontosabban :)

25 hkm

2012. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 22. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem olyan régen használom a cilus.hu-t, de jó sok adatot bevittem, az elmúlt egy év menstruációim időpontjait, és az első 2 alkalommal, mindent napra pontosan megjósolt, viszont utána volt 2-3 napos késésem és utána már dőlt minden. :/
2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a legjobb az ovulációs teszt! Mindegyik program átlagot számol.
2012. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én 4 oldalon vezettem ciklus, ferti, wunschkinder és tcoyf. A ciklus az esetek 90%-ban téved viszont a fórumot imádom, a tcoyf számomra egy rakás *ar, már bocs a kifejezésért. A ferti és a wunsch az esetek 99%-ban napra pontosan eltalálja és a kövi mensit is jókorra jelzi, mert eddig sajnos még mindig jött a nemvárt :(
2012. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztek nekem egyáltalán nem jöttek be, sose volt egyértelmű :S
2012. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tapasztalatokat! :)

Sajna az ovu tesztek nekem egyáltalán nem jönnek be, pedig igazoltan van PÉ.

2012. máj. 23. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!