Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma este együtt vagyok a...

Ha ma este együtt vagyok a férjemmel, nem gáz hogy holnap pedig nőgyógyászati vizsgálatra megyek? Igazából nem kenetétel lesz csak egy vizsgálat.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Ha Téged zavar, akkor esetleg csinálj egy hüvelyöblítést.

Én is mentem már úgy, hogy előtte való nap együtt voltam a férjemmel, és semmi megjegyzést nem tett a doki.:)

2009. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.hüvelyöblítést nem akarok csinálni bár gondoltam rá de babát szettnénk és nem akarom véletlen sem kimosni a helyükről a kiskatonákat.
2009. jún. 28. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne is mosd! :) Nyugiii, nem lesz gáz!

Mi is babát szeretnénk, úgyhogy én sem csináltam hüvelyöblítést mikor voltam a dokinál. :)

Sok sikert a babához!

(első válaszoló)

2009. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neki fel sem tűnik. Gondolj bele, milyen mosdatlan nők is megfordulhatnak nála...
2009. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

baba nem jön ezért mész a dokihoz?miota probálkoztok?

amugy nem persze hogy nemkell se kimosni, és nemis baj ha együtt vagytok!

2009. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem jön a baba.még nem olyan rég próbálkozunk kb 7 hónapja.Voltam már nála clostyt irt fel mert nagyon változó volt a ciklushossz emiatt azt mondta valószínű nincs peteérés.Most azért megyek hogy beutalókat kérjek mert szeretném magam kivizsgáltatni.Főkép egy hüvelyi uh és egy hormontükröt akarok csináltatni vele.Aztán majd meglátjuk.
2009. jún. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!