Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Esemény utáni...

Terhes vagyok? Esemény utáni tabletta bevétele után milyen tüneteim lesznek? Terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egy hónappal ezelőtt amikor a barátommal szertkeztünk elszakadt a gumi és már csak a "baleset" után vettük észre a bajt,ő sajnos belém élvezett,rögötn mentem lezuhanyozni,nem annyira alaposan csak emlékszem hogy folyt ki belőlem egy kisebb adag.Aztán másnap reggel elmentünk esemény utániért és csak d.u 6-7 körül tudtam beszerezni az egy db-at escapelle vagy valami hasonló volt a neve.Azt mondták hogy csak 70%os biztonságo nyújt.Aztán egy hétre rá két héttel a menstruációm előtt megjött és csak 4napig tartott a vérzés:S ez a terheségnél is előfordulhat?? Eltelt azóta egy hónap,és gyakran kelek arra hogy hányingerem van meg sokszor fáj a hasam úgy mnitha menstruáció előtt lennék,pl most is fáj,sokkal többet eszem mint az előtt:S igaz nem lehetek terhes?? Kerestem terheségi teszteket de rá volt írva hogy menstruáció előtt 4nappaal kell alkalamzni és nekem most foglamam sincs róla hogy mikor fog megjönni:S van másik teszt is?melyiket ajánljátok?b.nőm is vett egyszzer de az nem volt valami jó nem lehett róla semmit sem megálapítani:S segítsetek nagyon fonots lenne!Köszönöm előe is a válaszokat!
2009. jún. 29. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi én nem tudok neked segíteni, de a legjobb amit mondhatok neked h menj el nőgyógyászhoz. Biztos segít. Minden jót!
2009. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van vmi gabrielle v nemtom, két-három hét után bármikor kimutatja. 1000-nél olcsóbb.
2009. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hm szerintem te nem terhességi tesztet találtál mert kicsit érdekes is lenne :)

De bemész a gyógyszertárba kérsz egy terhességi tesztet értelem szerűen le lesz írva hogy kell megcsinálni és hogy tudod az eredményt leolvasni

2009. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) de tényleg az volt ráírva az egyik tesztre hogy csak menstruáció előtt 4nappal használható. Igen ma az lesz az első hogy veszek egyet,mert már nem bírom egy hónapja csak görcsölök azon hogy mi lehet velem :S
2009. jún. 29. 10:53
 5/5 anonim válasza:
mi lett mi lett mi lett végül?
2009. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!