Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől ugrott fel a hőm?...

Mitől ugrott fel a hőm? Holnapra nem várom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek mire utalhat ez a görbe?

Holnapra nem várom a mensimet, ugye nem most akar zuhanórepülésbe kezdeni a hőm??? :S


[link]


2009. jún. 29. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
remélhetőleg nem :)) ha holnap is magas, nyugodtan tesztelj :))
2009. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hihi mert szerintem babás vagy a beágyazodás miatt megugrik !!!:)))))

de várjuk meg a holnapot , jol jegyezd meg a gondolatnak teremtö ereje van !!!! drukk

2009. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Bárcsak baba lenne, 2.5 év várakozás után már nagyon vágyunk rá. Szóval legyek pozitív és bizakodjak? Megpróbálom!

2009. jún. 29. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Baba gyanús a dolog. Csinál tesztet és írd meg mi lett. Nagyon szorítok neked hogy sikerüljön!
2009. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szorítasz, de tesztet még nem szeretnék/merek csinálni, mert már annyi negatív eredményt láttam, nem szeretnék többet. 1 hét késés után tervezem, hogy megcsinálom.
2009. jún. 29. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
oké ahogy gondold kivárjuk de írd meg mi lett. Szorítok érted!
2009. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15:06! Köszi! :D

Ma kellene ugye megjönnie, de még följebb ment a hőm. Ráadásul még soha életemben nem tapasztaltam gyomorégést, ma ezt is megtudtam, hogy milyen.


Asszem holnap reggel tesztelek egyet.

Szoríts nagyon! Pusza

2009. jún. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!