Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut szedése után van...

Norcolut szedése után van esélyem babcira? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Májusban 10 napig szedtem a norcolut tabit, és mellé borsav hüvelygolyot használtam. Meg is jött május30án, elvileg peteérésem volt. Most hétvégére nem vártam, nem is jött, szerintetek van esélyem hogy sikerült, vagy esélytelen???
2009. jún. 29. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai a teszt,de mértis ne lehetnél ez?Várj egy kicsit aztán hajrá.
2009. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Direkt nem csinálok tesztet, nem akarok csalodni. Nincs is tünetem, max annyi hogy reggel szédelegtem és elég rosszul voltam, na meg van 2kutyusom, van nekik egy megszokott kutyakaja(májas), eddig imádtam az illatát, most nagyon rosszul vagyok tőle, főleg ha el kell mosni az edényt, rendesen öklendezek. Ennek ellenére félek a tesztől:-(
2009. jún. 29. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélyed van!!!! remélem sikerült!!!!Tesztért meg hülyeség kidobni olyan sok pénzt ha már érzed, hogy nincs renben valami a doki úgyis megmondja.Ultrahanggal azt is megmondja mekkora a pici, stb. A cicifeszülés a tuti!!!!
2009. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!