Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények erröl a tesztröl?

Vélemények erröl a tesztröl?

Figyelt kérdés

tudom még nagyon korai volt de kiváncsi lennék rá csatolom a negativot is



[link]


[link]


[link]



2012. máj. 25. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én látok valamit, élőben biztosan jobban látszik...

Ismételd kétnaponta, és erősödnie kell, ha tényleg van ott valaki! :) Én reménykednék. Mennyi idővel vagy előtte?

2012. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát....olyan mint aszáradási csík. Két naponta csinálj tesztet és kiderül
2012. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én semmit nem látok, akár milyen nagyon is nézem.
2012. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még böven elötte lennék:)7dikén volt menszim szoptatás után most jött meg elöször amiota el mult a menszi 2 naponta voltunk együtt
2012. máj. 25. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit te látsz csík az sajnos nem a teszt csík, annak sokkal közelebb kellene lennie e kontroll csíkhoz ( én is ilyen tesztet csináltam, pozitív, de a csík nem ott van ahol ezen látható valami kis halvány rajzolat) - de ahogy írod még korai is lenne, szurkolok! :)
2012. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes és ahogy kinyitottam 2 csíkot láttam.De akkor ez nem pozi?!
2012. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem pozitív, túl távol van a halvány csík - sokkal közelebb kell lennie!
2012. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez pedig pozi, nem jó csíkokat nézel.
2012. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 2 nap mulva meg ismétlem hogy mi lesz de aki nem tudja ha rá nyomsz a képfeltöltön a képre azt ki is lehet nagyitani tudom mit kell nézni 4dik gyeremek lenne
2012. máj. 25. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni akartam, ne haragudjatok, nekem sem első baba, tehát nem vagyok tök hülye... valóban, ha nagyon akarom látni, akkor a közeli csíkot is lehet "látni" , vagy inkább csak tudjuk mit kellene látni :) - nagyon szorítok!
2012. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!