Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 23....

Ma vagyok a ciklusom 23. napján mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég erősen nyilal jobb oldalt lennt és állandóan vizelési ingerem van ha elmegyek a wc-re véreset pisilek. Ez mi Szerintem nem fáztam fel sehol legalábbis nem ültem le semmi olyan helyre ahol felfázhattam volna. A mult honapban volt egy spontán vetélésem korai terhességből a doki azt mondta nem kell várni lehet próbálkozni ez a miatt lenne? Vagy ennyire megérezném a beágyazódást? Még a pisilés is fáj. Segítsetek megijedtem
2009. jún. 29. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nagyon sok tanácsot kaptam én bezzeg válaszolok akinek csak tudok de ha nekem kell a segitség
2009. jún. 29. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosat csak orvos mondhat,de szerintem az alapján amit leírtál,bizony lehet cystitis,azaz hólyaghurut. az gyakori vizelési ingerrel,és véres vizelettel is járhat. vagy esetleg egy elindult vesekő,vagy vesehomok,ha felsérti az uretert,az is csinálhat ilyen jellegű panaszokat. Hőemelkedésed nincs? Bár nem mérvadó. szerintem ha teheted,menj el orvoshoz,akár ügyeletre. ott egy egyszerű vizeletvizsgálattal,fehérjére és gennyre,ill.ve tesztcsíkkal vérre is tudnak nézni dolgokat,pár perc alatt van eredmény. ha szükségesnek látják továbbküldhetnek urológiára uh-ra,vagy esetleg nőgyógyászatra. Jobbulást kívánok, egy eü-s.
2009. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez lehet a multkori vetélés miatt is?
2009. jún. 29. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felfázás. Nem normális a vizeletben a vér. Menj dokihoz.
2009. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem jártam semmi olyan helyen ahol felfázhattam volna le sem ültem sehova ahol hideg lett volna
2009. jún. 29. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a véres vizelet és a vetélés között nincs összefüggés. mert akkor nem lenne kísérő tünet az állandó vizelési inger. ez tényleg tipikusan a felfázásra, hólyaghurutra jellemző. Nem kell feltétlenül hidegre ülnöd. szerintem menj orvoshoz,ahogy írtam, egy pisilés,és két perc múlva kész az eredmény. ez rutin vizeletvizsgálat. első válaszoló voltam,eü-s.
2009. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!