Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar csak 2 nap a nem vartig,...

Mar csak 2 nap a nem vartig, de mar napok ota ugy erzem, meg fog jonni. Mielott megjon, vagy egy nap, mikor feszultebb vagyok. Ha most sikerult a baba, ugyanugy feszult leszek egy kicsit? A melleim mint a ko, babas vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet biztosra mondani semmit! lehet hogy igen, lehet, hogy nem! Nekem előző hónapban ezek és hasonló tünetek voltak, és mégis megjött! De neked lehet, hogy nem fog! Szorítok, hogy ne jöjjön meg! Mindenesetre ha késik, és ha a hőmérsékleted is fennt van akkor érdemes lesz csinálni egy tesztet! Szorítok! Sok sikert!
2008. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat nekem is ket napom van a mensiig de egyaltalan nem faj vagy feszul a mellem, semmi tunet csak puffadt a hasam gorcsol es a hom 37,es nem vagyok meggyozodve hogy most osszejott, a mult honapban ugy feszultek a melleim maj leszakadtak de megjott szoval semmi sem tuti bisztos.Varunk nem tehetunk mast.
2008. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!