Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A csíkok terhesség alatt...

A csíkok terhesség alatt alakulnak ki, vagy amikor lemegy a pocak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt!Ha már lement a poci,akkor nem feszül a bőr,nem nyúlik tovább.
2012. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt, nekem az utolsó hónapban sajnos hiába kentem mindenfélével. :(
2012. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem akkor "szottyad" össze a bőr, amikor hirtelen lemegy a bőr, mint a gyors fogyásnál?
2012. máj. 27. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia de igen akkor "szottyad" össze, de előtte kinyúlik a bőr és piros csíkos lesz. Miután a pici megszületik akkor érezhető renyhének a bőr. Idővel elhalványulnak a csíkok, de örökre ott maradnak.
2012. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 27. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a 35. héttöl kezdödött el a csíkosodás,mindegy hogy hányszor kenegettem a hasam... azülés után lehetett látni,hogy kinyúlt a bör,de nekem visszament.laposabb a hasam mint valaha,igaz,ahol a csíkjaim vannak,ott talán puhább a bör.ez valószínüleg így is fog maradni,na de ez van :)

2012. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En most vagyok a 40.ben es egy darab csik sincs rajtam. azért kérdeztem, mert nehezen akarnám elhinni, hogy igy megúsztam...
2012. máj. 27. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor örülj neki, nem mindenkin lesznek striák. Én a 39.-héten kezdtem, és a 41.hétre mikor mentem szülni a köldök környékén csíkosodtam be nagyon. ( a kislányom 4140gramm volt (:)

Azt is mondják hogy genetika, lehet vki nem keni semmivel és nem lesz rajta egy csík sem, valaki -mint pl én is - kentem minden féle drága olcsó gyógynövényes krémmel, de sajna nem úsztam meg.


(sok boldogságot a babához, aki ezek szerint hamarosan megszületik)

2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a 4. válaszadó voltam :)
2012. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, már a legvégét tapossuk :). Én nagyon szerettem kenegetni, már az első hónapokban, amikor még nem is látszott semmi. elsősorban olivaolajjal, meg időnként azzal az olcsó patikai fürdetőkrémmel, amit a babának váltasz ki később. most olyan sima a pocim, mint egy lufi. remélem, ha lemegy a pocak, akkor sem lesz másképp.
2012. máj. 27. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!