Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mire vélni a tünetei...

Nem tudom mire vélni a tüneteimet, megjött rendesen, igy lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Május elsején történt az, hogy pettingeltünk,elélvezett a barátom,és utána 20 perccel izgattott engem a kezével,de nem is nyúlt fel a hüvelybe. 13-án meg is jött normálisan,napra pontosan, és nem csak barnázás volt, addig is tartott mint ameddig szokott. Most 27.-e van és feszül a mellem(ha megérintem erősebben csak akkor fáj), és kicsit szúrt ma a hasam alja is. Fiatal vagyok még tehát a mellfeszülés lehet a mell növekedése miatt is, csak nem tudom mire vélni. Tehát ha igy megjött mindenféle terhesség ki van zárva, ugye?

2012. máj. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 % esélyt adok neki,h terhes lettél; mert a hibaszázalékot bele kell számítani.

Egyébként menstruáció előtt is feszül a mell, lehet hányinger, hasfeszülés.... de ha konkrétan nem került sperma a hüvelybe, szinte kizárható a terhesség.

2012. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a normális választ!:)
2012. máj. 27. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ovulációs tüneteid vannak, vagyis most van peteérésed. Ha 13-án jött meg utoljára, az pont beillik időben is, meg tünetekre is. Biztos korábban is előfordult már ilyen, csak akkor nem figyeltél fel rá. Szóval nyugi, nem vagy terhes.
2012. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!