Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsán félre húzódott méhszáj?

Furcsán félre húzódott méhszáj?

Figyelt kérdés

A napokban írtam néhány kérdést, sajnos vagy nem volt válaszolva vagy épp nem volt elég hasznos az! A ciklusom elejétől figyelem magam, tegnap a méhszájam többnyire könnyen elérhető és kemény volt ma pedig néztem és furcsán oldalra van húzódva a nyílás majd hogy hozzá simul a hüvelyem falához és mintha tegnapihoz képest puhább lenne. még majd egy hetem van a menzeszig...bár mintha előbb lett volna a peteérésem a ciklusom 9-10. napján, akkor előbb is fog megjönni? Ilyenkor lehetek babás? A teszt mutatna valamit?

Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 30. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Én halál komolyan mondom, abszolút ne vedd sértésnek: orvosként azt javaslom, hogy NE nézegesd otthon magadnak a méhszájad. Tudom, hogy szokták, de nem tudják értékelni az eredményt, és ilyen, hogy félrehúzódott méhszáj - ilyen lényegében nincs. Ez csak plusz stressz, és értelme sincs.
2012. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire olvassátok még a kérdésemet, de változások léptek fel nálam és nem tudom mire véljem őket! Ahogy írtam már, 5 napja kb oldalra volt húzódva a méhszájam közép állásban, tegnap este néztem, és olyan rövid volt a méhnyakam hogy nem is tudtam kitapintani, ma reggelre meg annyira felhúzódott, hogy még az ujjhegyemmel sem érem el. A menzeszem elvileg szerdán kell megjönnie, de mivel lehet hogy előbb volt a peteérésem, lehet hogy pénteken kellett volna, ezért még nem csináltam tesztet, ezért kérdezlek titeket, nektek erről mi a véleményetek? Az okoskodók kíméljenek, tudom mit csinálok!
2012. jún. 3. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!