Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menzesz első napjától...

Ha a menzesz első napjától ittam a palástfű teát, annak milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A palástfüvet a ciklus második felétől kellene inni!Megvastagítja a nyálkahártyát,így segít a megtermékenyített petesejtnek beágyazódni!

Bajod szerintem nem lesz tőle,de legközelebb második felében idd!

2012. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen következménye nem lesz.
2012. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat, mindenhol azt olvasom hogy cickafark-palástfű keverék és én úgy voltam vele, hogy akkor palástfű, de felvilágosítottak, hogy progit termel és a peteérés eltolódik.

De akkor örülök, hogy nagy bajt nem csináltam ezzel magamnak.

2012. máj. 31. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem úgy összekavarta a mensimet hogy azt hittem terhes vagyok, aztán azt hittem valami nagy baj van hogy nem jön meg.......végül 48napra meg is jött...:(

Ha kicsi a hormonális problémád (egészen ici-pici), vagy nincs is, akkor rásegítésnek jó, de nagyobb baj esetén semmit nem ér.

Inkább próbálkozz a Bartácserjével. Én Agnucaston néven vettem, egész jól belőtte a ciklusaimat. Több néven és formában is lehet kapni, nézz utána!

2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én babát szeretnék, ezért kezdtem el inni. Amúgy a ciklusommal szerintem minden rendben van, igaz 1-2 napos eltérések szoktak lenni a hosszában.
2012. máj. 31. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Ha rendben van a ciklusod akkor nem szabad teázni!Úgy bekavar hogy azzal csinálsz rosszat és nem segíteni fog!

Ha rendszeres a ciklusod ne igyál semmit!max vitamint egyél!

Nekem 40-50 naposak a ciklusaim én ezért iszom!Ez az első teás hónapom de már most segített 5 nappal előrébb hozni a peteérést!A rendszeres ciklusnál kitolja,összezavarja!Szóval akkor mégis csak lesz következménye....de ha nem iszod vissza áll,szóval nem tragédia!

2012. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!