Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kinek higgyek? Számoljato...

Most kinek higgyek? Számoljatok vele légyszi.

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim 05.08.-volt. Ez alapján 30 napos ciklussal számolva 6.-án kellene megjönnie. Így visszafelé számolva olyan 24.-e körül lehett az ovum...

Viszont 17.-én ragacsos a két ujjam között centikre széthúzható folyásom volt, meg is lepődtem, hogy ilyen hamar, de gyorsan akcióba lendültünk.Ehhez számolva 31.-én kellett volna megjönnie, de így csak 23 napos lenne a ciklusom. Ez így nagyon rövid lenne. 2 napja "mindjárt megjön" érzésem van, és a mellbimbóm úgy fáj hogy fürdés után megtörölközi is kellemetlen. Szóval most melyik időponthoz számoljam a mensi késésem? 31-vel, vagy 6.-val? Ha pedig 6.-ával akkor létezik hogy ez a szakasz ( azt hiszem fokális) így megnyúljon??? Előre is nagyon köszi a gyors válaszokat!



#mellfeszülés #ovuláció utáni szakasz
2012. jún. 1. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a fent leírt jelenség kb.a 10-11. napon szokott jelentkezni,viszont a hőmet is mérem,és a folyáshoz-fájdalomhoz képest pár nappal(13-15.) később jelez peteérést.

Pl.amikor terhes lettem,akkor 6-án jött a tojásfehérje,viszont 9-én 22 mm-es volt a tüsző(aznap voltam dokinál,úgyhogy ez biztos).Az aznap esti akcióból baba is lett.

Szóval az én tapasztalatom az,hogy ovu nem feltétlenül egyből akkor van,amikor a jeleit látod.

De,mondom,ez nálam van így,Nálad nem biztos.

2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!