Terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
sziasztok...a párommal van hogy ugy sexeleunk ,hogy z elején védekezünk aztán leveszi az óvszert és úgy folytatjuk,de a végén szól ,hogy mikor száljak le róla...van mikor kádban szeretkezünk de akkor is szólni szok a végén....terhes maradhatok valamelyik módon?
2012. jún. 1. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert az előváladéktól is terhes lehetsz
2012. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az így védekező 100 nő közül 37 teherbe esik 1 éven belül. (Tablettázók közül 0,1. Végig óvszerrel védekezők közül 3-7.)

Csak azt nem értem, hogy ha leveszitek, minek az óvszer az elején? Tiszta pénzkidobás.

2012. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mennyi rá az esély?mert kb két hete meg volt a mentstruációm,de viszont nem kivántam abszolút a cigit,reggel szörnyű hányingerrel ébredtem,forró vizben eléggé elkezdett fájni a hasam meg szurni,de viszont enni sem akarok nagyon de ha eszek is mindenhez savanyut ennék...és esténkén elkezd fájni a bal mellem....
2012. jún. 1. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
a tünetek alapján 3 hetes terhes vagy!!ne cigizz,ne igyál alkoholt,vigyázz magadra,nehogy baja legyen a picinek!!!!!!
2012. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
2012. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3hetes? a mentruaciom ket hete lett vege es az elott pár nappal szeretkeztunk utoljára.....ha akkor estem teherbe azutan pr napjara megjöhet a menstruáciom?miert fontos ,hogy hány éves vagyok?
2012. jún. 1. 17:48
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként a alkoholt sem kivánom...sőtt...de már a cigitől nem undorodom
2012. jún. 1. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A válaszaid és a szexuális tudatlanságod alapján bőven 20 alattinak gondollak. Ha ez így van, akkor felelőtlen vagy, aki nem képes belegondolni, hogy egy másik életet kockáztat. Aztán 2-3 hét múlva felteszed a következő kérdést: mennyibe kerül az abortusz és mi a menete? magyarázatként meg leírod, hogy 17 éves vagy és majd szeretnél babát de nem most. vagy hogy te megtartanád, de a szülők akkor kitagadnak...
2012. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem vetetném el a babát ha terhes maradnák....csak még nem voltam terhes igy hát nem tudom h mikor és hogy eshetek teherbe
2012. jún. 1. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy még nem voltál terhes, független attól, hogy bármennyi idősen is tudnod kéne, mikor és hogyan eshetsz teherbe. Ha már elkezdtél szexuális életet élni, nyilván nem nyolc éves vagy (őszintén remélem). Ha a végén nem használtok gumit, akkor az elején is fölösleges. IGEN, határozottan terhes maradhatsz így, szóval ha nem szeretnél babát, védekezzetek! Mégpedig oly módon, hogy bemégy a gyógyszertárba, kérsz valami fogamzásgátló eszközt (lehet gumi is), aztán otthon kibontod a dobozát, és mindenekelőtt elolvasod a használati útmutatót. Amit abban olvasol, azt betartod.

Egyébként ha két hete volt meg a mensid, és előtte voltatok együtt, vajmi kevés az esélye, hogy most terhes légy, de a továbbiakban kérlek, vigyázz! Ha a kedveseddel nem szeretitek az óvszert, menj el a nőgyógyászodhoz, és írass fel vele fogamzásgátlót! Megint csak doboz kinyit, útmutató elolvas. Sok sikert!

2012. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!