Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban ne is reményk...

Ebben a hónapban ne is reménykedjek, ugye?

Figyelt kérdés
4.-én jött meg utoljára, vagyis a napokban lenne aktuális, de mérget nem vennék rá, mert az utóbbi 2 hónapban felborult (először 19, aztán 48 napra jött meg), amúgy 30-31 napos a ciklusom. Viszont 26-án, vagyis a 23. napon voltak peteérésre utaló jeleim (nagyon bő, nyúlós folyás, enyhe hasfájás). A hónapban túl sok szex sem volt, de speciel 27.-én pont igen, tehát akár sikerülhetne is, viszont már mensis tüneteim vannak (mellfájás, az ilyenkor szokásosnál is több pattanás, hasszurka, stb)... Ez terhességtől még nem lehet (ha csak nem volt korábban is egy peteérésem, de ezt nem tartom valószínűnek). Nem is értem, ha akkor volt peteérésem, és hamarosan megjön, akkor esélyem sincs teherbe esni, mert ugye a beágyazódás az kb. 2 hét... Ez normális? Már kezdek kétségbe esni, hogy sosem fog sikerülni...
2012. jún. 2. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd, miért görcsölsz ennyire rá? Nem kéne.

Én lassan 1éve nemtudtam teherbeesni, de sosem számolgattam, spekuláltam.

Most úgy néz ki, összejött a baba, és ha 2hétig tart a beágyazódás, akkor ha jól számolok vissza, menstruációm után közvetlenül estem teherbe. A természet majd mindent megold, nem kell számolgatni az időpontokat,csak élvezd az együtt töltött időt a pároddal.

2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe!Biztosan sikerülni fog!Tudom,hogy nehéz átérzem a helyzeted.Már régóta várom a csodát de be kell látnom,hogy sajnos én bármennyire agyalok,izgulok a babán, semmit sem érek el ha ő még nem akar jönni.Remélem hamarosan mi is beállunk a sorba azok közé akik örülhetnek a gyermeküknek!
2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!