Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja eros pozitiv az lh...

Rena0102 kérdése:

3 napja eros pozitiv az lh tesztem, a hom 37, 0. tegnap kezdett el emelkedni. Tobbi lent. Segitenetek?

Figyelt kérdés
nem ertem miert erosen pozitiv meg mindig, olvastam nehany topikot, hogy tuszorepedeskor leesik a ho, majd ha ez megtortent akkor el kezd emelkedni.szabalyosak, 28-29 naposak a ciklusaim,szinte oramu pontossagu reggelente. es peteerest a ciklus.hu lotte be majus 31-re.ez eddi oke, mert elkezdtem tesztelgetni es eloszor halvanyabb lett a csikom, majd penteken( jun.1)lett egyertelmuen pozitiv, olyan eros mint a control vonal, es igy tovabb szombaton is erosebb, es ma is vasarnap teszteltem reggel, az is eros pozitiv es azota delben is, es du.4kor is !elotte nem sokkal ittam is rengeteget! szinte erosebb a teszt csik mint a control...nem ertem, egy hete kezdtem el szedni a folsavat es E, B vitamint, ez befolyasolhatja?ciklus.hu szerint juni 15-en kellene NEMmegjonnie a mesinek.Parommal 2naponta egyutt voltunk ez alatt az ido alatt!Volt mar valaki ilyen helyzetben?kerlek ha tudtok segitsetek!barmilyen valasznak orulnek.es meg annyit hozza fuznek, fel eve hasznalom az ovutesztet, es soha nem volt egyertelmuen pozitiv.

2012. jún. 3. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Azota meg ma is (4.napja)csont pozitiv az lh tesztem, a hom tegnap megemelkedett 37,3-ra.Valaki legysziiii, hcg-tesz nega.koszi
2012. jún. 4. 13:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nekem 5 napig volt teljesen + a teszt. Ez előfordul, mármint nekem ezt mondta a dokim, lehet, hogy most több lh hormont termelt a szervezeted, mint eddig.
2012. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!kicsit ossze vagyok zavarodva, mert eddig, kb. fel eve mar hogy tesztelek, de meg soha nem volt ilyen pozitiv, vagy csak eppen megjelent a csik.meg varok par napot es megprobalom megint.
2012. jún. 4. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem én is ebben a cipőben járok és én sem tudom mire vélni. Nekem 2 napig volt pozi a teszt, de azóta nem esett a hő, csak emelkedett. Lehet, hogy holnap leesik? Mi lett neked? Megtudtál valamit azóta? Megjött?
2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szio!azota boldog 16 hetes kismama vagyok! :) a leheto legboldogabb!!! :) veled?
2012. aug. 31. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma pedig betoltottuk a 36.hetet az en draga kisfiammal <3 nemsokara a karjaimban tarthatom a kisfalatomat :)
2013. jan. 22. 09:59
 7/8 A kérdező kommentje:
2013.02.08-an megszuletett a kisfiam, Kevin baba :) 2650 grammal, es 42 centivel :) ma mar 2 honapos edes kis maszatgomboc :) a vilagon a legboldogabb anyukava tett annyi varakozas utan :) SZERETLEK KISFIAM!!!!!! :)
2013. ápr. 9. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot nektek és jó egészséget! :)
2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!