Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Lily...

Mi a véleményetek a Lily tesztről? Érdemes ezzel tesztelnem a nem várt előtt 1 nappal?

Figyelt kérdés
Melyik a Lily-nél érzékenyebb/jobb teszt?
2009. júl. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Lily-vel teszteltem a nemvárt után 2 nappal délutáni vizeletből és pozitívat mutatott. Szerintem jó teszt.
2009. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már rengeteg tesztet használtam el a babára várás idejében, de pont a lily és asszem a medilab is, szóval amártogatósok többször is álpozitívak voltak, a többi nem.
2009. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vok. A dm-ben kapható narancssárga corax 10 napos teszt és a clearblue a legtutibb, ezek nekem még menis elmaradása előtt kimutatták, amikor terhes lettem.
2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Lilly még nem biztos, hogy kimutatja, mert csak 25-ös érzékenységű.Az inkább csak a nem várt után.

Ha mindenképp elöbb akarsz tesztelni, vegyél 10-es érzékenységűt. pl Qupido, walentin, corax.

a qupidot nova gyógyszertárakban bizti lehet kapni, azt hallottam nem mindenhol van, de nagyon jó.

szorítok!

2009. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt narján mutatta a pozitívat, de én akkor már tudtam hogy baba van. Nekem még sose volt hibás.
2009. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!