Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességnél olyan bunkó...

Első terhességnél olyan bunkó volt a doki, mikor megállapította a terhességet, hogy sírva jöttem haza. Legközelebb hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
flegmán válaszolt, semmit nem közölt, csak vágta a pofákat. legközelebb tegyem szóvá, vagy mit tegyek, elvégre ő van értem, nem?
2008. ápr. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik dokit,nem hiányzik,hogy stesszelve menj majd minden vizsgálatra!Egyébként ha nagyon bunkó,nyugodtan jelentheted is akár a főnökségnek,akár az orvosi kamarának.
2008. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Egyszerü!!!!NEM LESZ LEGKÖZELEBB!!!!!!Csak azt nem értem mire vágta a pofákat,elvégre neki ez már RUTIN-ból megy:)Teljesen igazad van Ő van ÉRTED nem Te ő érte!Ne idegeskedj ezen menj olyan dokihoz akit ismerösöd ajánl.Szia.Jenny
2008. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hozzá menj és kész.Bmely nőgyógyászaton megnézik,hogy mi a helyzet.Amúgy a dokiknak is vannak rossz napjaik.Találkoztam olyan dokival,akitől majdnem bőgtem mikor kijöttem tőle,aztán mikor legközelebb találkoztam vele akár kenyérre is kenhettem volna.
2008. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki nekem megállapította a terhességemet, szintén nagyon bunkó volt. El is határoztam, hogy nála aztán biztosan nem fogok szülni. Aztán választottam másik dokit, jártam is végig hozzá, míg végül épp a terhességem utolsó heteiben váratlanul, családi okok miatt szabadságra ment. A betegeit pedig rábízta az általam nem kedvelt dokira. És egyszer sem volt bunkó. Kedves volt, alapos, törődött velünk. A dokim visszatért szülés előtt, így tudtam, hogy szülni azért nála fogok. Amikor bementem a kórházba, mert elfolyt a magzatvíz, természetesen először az ügyeletes vizsgált meg, mielőtt behívták a dokimat. Na ki volt az ügyeletes épp akkor? Igen, az általam nem kedvelt doki. És most is nagyon rendes volt.

Száz szónak is egy a vége: arra a megállapításra jutottam, hogy amikor a terhességemet megállapította, valamiért roszz napja, vagy épp csak rossz pillanata volt. Azóta nincs bajom vele.

Én is azt javaslom, amit a többiek: menj másik dokihoz! Így nem stresszelsz a vizsgálatoktól. Aztán később még lehet, hogy Nálad is kiderül, hogy nem is olyan szörnyű az a doki.

2008. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy dokit váltasz! Ez a minimum!

Gratulálok a babához! Sok sikert! Boldog Babavárást!

2008. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ki vagyunk szolgáltatva a bunkó nőgyógyászoknak (különösen körzetünkben), aki pedig rendes, az meg maszekban praktizál. De ha többletkiadással jár a stresszmentes babavárás, akkor is azt javaslom, hogy válaszd ezt az utat! Boldog babavárást!
2008. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!