Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon megéri? 3 évi Lindynette...

Vajon megéri? 3 évi Lindynette 20 fogigátló szedése után, gyakorlatilag meddővé nyilvánítottak, amit persze hosszú orvosi tortúra előzött meg. (a létező összes gyógymódot kipróbáltam, több orvos. )

Figyelt kérdés
Bevizsgáltattam a gyógyszert és az eredmény lesujtó volt.Nagyon magas hormontartalom,"idegen anyag"ami eddig ismeretlen,veszélyes kémiai elemek stb.Lányok csak szólok NE A GYÓGYSZERT.Én megbántam.Természetesem biztos van olyan akinek nincs ilyen tapasztalat,csak jó tanács és példa akartam lenni,hála égnek van sok jobb módszer.
2009. júl. 2. 08:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak 10 hónapig szedtem, de mindent felborított odabent. :(((((

2009. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

soha nem szedtem ezt, de amit írtál lesújtó :(((

sajnálom!!!

2009. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött be,minden bajom volt tőle!Nem tudom mire fel ajánlgatta a nőgyógyász annyira...
2009. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Teljesen kiborultam és csak én vagyok a hibás,mert vagány akartam lenni a gyógyszerrel,milyen könnyü stb.20 évesen kezdtem és tessék itt az eredmény.
2009. júl. 2. 08:42
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon megujedtem:( Én összesen 4 évig szedtem,de közben volt 3 féleves szünet,azaz összesen 2,5 évig szedtem,nekem közben nem okozott gondott. a szünetek alatt is minden normálisan helyreált,erre most mikor 7 hónapja abbahagytam 4 hónapig nem állt helyre a hormonháztartásom,azóta hő és ovu szerint van pé-m,de a dokik még azt mondták,hogy egy évet várjuk ki addig nem kell komolyabb vizsgálat. Nekem anno azt mondta a doki,hogy alacsony hormontartalmú:(
2009. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Valaki meg teherbe esik mellette.Ki érti ezt?????
2009. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát igen ha belegondoltok mindegyikre ezt mondják.Te jól tetted hogy szünetet hagytál én nem.A végén éreztem baj van,mert a vér hejett fekete anyag jött belőlem ami undorító volt.Szűkületek,ciszták,hajhullás,hízás,zsírosodás,mérhetetlen pattanást okozott miután abbahagytam,ugye jelentkeztek az elvonási tünetek,még 2 év multán is volt belőle a szervezetemben,ahoz képest,hogy 1 év után ürül ki.
2009. júl. 2. 08:56
 8/27 A kérdező kommentje:
Na ez az,ha rendesen szeded,hogy lehetsz terhes?
2009. júl. 2. 08:57
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
én megtanultam, ha valaha lesz lányom inkább megvezsem neki a gumit de gyógyszerről lefogom beszélni!!!!!!!! (1. válaszoló)
2009. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akárhonnan is szerzek gyereket de a lánynak nem fogom engedni én sem
2009. júl. 2. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!